www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostradamusova prorocanstva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ne odam fo off topic, ne e vazno otkade e zote kolku e vazno onoa sto mislime Wink tocno e deka nie samite ja oformuvame sudbinata so nasite izbori, no mislam deka zote ima pravo koga zboruva za raboti koi se vo vrska so nostradamus i so nekoi slucaevi koi se slucia a pronajdeni su vo negovite spisi...zosto nekoj drug ne gi predskaza pred nego?


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
da ne odam fo off topic, ne e vazno otkade e zote kolku e vazno onoa sto mislime Wink tocno e deka nie samite ja oformuvame sudbinata so nasite izbori, no mislam deka zote ima pravo koga zboruva za raboti koi se vo vrska so nostradamus i so nekoi slucaevi koi se slucia a pronajdeni su vo negovite spisi...zosto nekoj drug ne gi predskaza pred nego?


ja go prasav od kaj e cisto informativno posto e i on makedonec. Tolku. Istite predskazuvanja gi ima kazano i americkiot proprok Edgar Kejsi, koj ziveel od 1879-196-i nekoja. Znaci mora da ima nesto

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija The First Wawe se bas temelji na tom prorocanstvu.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A tek kad se neka stvar desi onda je pronadju medju mnogobrojnim Nostradamusovim prorachanstvima. Ja lichno mislim da je on bio prorok kao i oni u staroj grchkoj:
Otishao neki vojskovodja (nemam pojma koji) kod prorochice u Delfima da je pita hocje li pobjediti u bitci koja dolazi. Ona mu govori "Ako predjesh rijeku srushicjesh jedno carstvo". Lik se osili, ode u boj i izgubi.. Znachi ova poruka je imala 2 znachenja.. On je sad srushio svoje carstvo a mogao je i drugo.. u oba sluchaja prorochica je bila u pravu... Rolling Eyes
E mislim da je i Nostradamus bio neshto poput toga...

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
ZOTE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Okt 2005
Poruke: 86

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nostradamusoviot kluch 15

Fantastichnite predviduvanja na Nostradamus su se pojavila u novembru 1997 god. kada je bio otkriven tajni Nostradamusov dnevnik koji precizno ima predvideno Prvi i Drugi svetski rat kako i ubistvo Gona Kenedija. Sve do nedavno se smetalo da je sve objavljeno shto je Nostradamus napisao u svome zivotu, no Edgard Morsk je objavio da je u podrumu jednog manastira u blizini Pariza pronashao tajni dnevnik Nostradamusa. Sa analizom starosti hartije i sa uporechenjem rukopisa, dokazano je da je ovaj dnevnik lichno napisao Nostradamus sa sopstvenom rukom. rakopis je napisan na Francuskom jeziku u katrenima, i radi se o 15 porochanstva koji Nostradamus zove "kljuch 15" i koji se odnose od 1998 godine pa nadalje.

1-Istochni delovi USA u toku leta zahfatiche ih silne i razorne oluje. Silni vetar i obilni kishe doneche smrt za polovina milion ljudi a shtete che iznositi miljijarde dolara. Poradi poplave mnoga brodova utopiche se. mnogi domovi biche unishteni a niske oblasti ostache pod vodom.

2-Jedan od Hristijanskih vodacha negde u evropi biche razoblicheni kao sledbenik Sotone. One che izvrshiti samoubojstvo a u tom chinu njega che slediti sotine njegovih sledbenika. Postache machenik koji che inspirirati hiljade ljudi da obozavaju Satanu.

3-Jedan nuklearni incident u Rusiji zatruche vazduh i vodu i umreche dve trtetine ljudi.

4- Poremechaj u priodnoj ramnotezi prouzrokovache naezda kobra u USA. Ljudi neche biti sigurni u svojim domovima zashto zmije che da ulaze i preko zatvorenim vratama kanalizaciskih i ventilatorskih cevkama. Ugriz od zmije biche svakodnevna stvar, a ljudi che se nochu buditi obvijeni zmijama.

5-Jedan lekar iz Poljske otkriche lek za sve vidove raka. Taj lek che samo za nekoliko dana da namali ttumor bez ogleda na to koliko je bolest napredovala.

6-Prvi put u istoriju nepalski monah na zen-budizma na osvojiche na svetskom prvenstvu chetiri zlatne medalje. Ovaj 54-godishnjak svoja sportska dostignucha prepisache meditaciji i na pozitivnim efektima shto proshka ima vrz organizma.

7-Nauchnici ozoveche mumiju staru 1.500 godina. Ova Egipchanka otkriche mnoge tajne drevnih civilizacije.

8-Proslaviche se jedan violinist chija muzika ima moch da smiruje posvachane ljude. On che pomochi da se sachuvaju na hiljadu brakova. Pred krajem godine pomiriche i dvoje lidera na dviju suprostavljene strane.

9-Indijski guru nauchiche na hiljadama ljudi da letaju koristechi samo svoju mentalnu energiju.

10-Najpopularnija televiziska emisija postache jedand detski shou chiji voditelj biche pas koji govori.

11-Pojaviche se novi virus koj kod svoje zrtve imache postojani osechaj sreche.

12-Smrtonosna kisha pashche vrz Kinu i pobiche dva miliona ljudi.

13-Jedan ugledan Evropljanin ostaviche svoju zenu da bi se ozenio sa barmenkom.

14-kometa pashche vrz velikim kanjonom i potpuno che promeniti njegovi izgled.

15-Isus che oziveti na 13 decembra, ali samo za kratko. Milioni ljudi che ga videti i on che nam pruziti zadnju shansu za pokajanje, pred da se vrati 6-tog maja na Sudnjega-dana.
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u njegova prorocanstva jer je dosta se dokazalo da je istina i samo se nadam da nece izbiti treci svetski rat koji je prorekao ove godine
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala sam knjigu Nosterdamusova predvidjanja, fakat sam fascinirana nekim stvarima Smile
 
stasoni25
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 43

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverovatna licnost, do dana danasnjeg nisu skontali tacna znacenja njegovih zapisa.
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam čitala knjigu,ali sam čula dosta stvari koje je on predvideo i koje su se ostvarile, volela bih saznati nesto vise o njemu. da li mozd aneko zna gde bih na netu mogla pronaci nesto vise o nosterdamusu?
 
KrAyZiE
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 325

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da kazem... Shocked

no comment...

Vjerujem....ali i cuo sam da se dosta preroka i nije ustvarilo..
Zanimljivo mi je kako opisuje treci svijetski rat..

citao sam na engleskom..



ja mu vjerujem
edit by pinkie
bez spamovanja please Wink
 
ZOTE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Okt 2005
Poruke: 86

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danijelavu je napisao/la sledeće:
Nisam čitala knjigu,ali sam čula dosta stvari koje je on predvideo i koje su se ostvarile, volela bih saznati nesto vise o njemu. da li mozd aneko zna gde bih na netu mogla pronaci nesto vise o nosterdamusu?
ZOTE

Ova je veoma interesantna strana u vezi trecheg svetskog rata:

http://www.nostradamusonline.com/

Ako mene pitate ko je trechi Antihrist koji che sa sobom donjete trechi svetski rat (a znamo da je Nostradamus predvideo dva Antihrista: Napoleona i Hitlera) to je Иранскиот претседател Махмуд Ахмадинеџад koji che povesti (ili bolje recheno izlagati vechinu Muslimana da ih vodi u sveti rat) protiv nevernika. Ako pratite zbivanja u svetu videchete da je sve blize pochetak trecheg svetskog rata.



Trecha svetska vojna vas ne treba plashiti jer to je znak da dolazi Carstvo Nebesno koje che donjeti ljubav, pravdu, i blagostanje.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh zaista zanimljiv podatak, moram priznati da za ovaj nisam znala.. Rolling Eyes hm..ipak se ja plasim tog rata Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Nostradamusova prorocanstva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon