www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trajna sminka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna devojka u mojoj skoli ima tu trajnu sminku ja nisam ni primetio sve dok jednom nismo isli na bazen vidim ja meni nesto cudno al ne bi ni onda primetio da nisam cuo od jedne drugarice..... Po meni je to sve isti djavol da sam zensko ja bi to uradio sigurno Rolling Eyes

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 7:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trajna sminka je grozna i jako opasna......kad stavimo sa strane da se modni trendovi i u sminkanju menjaju redovno.......trajna sminka je FUJ......

razlog zasto to kazem je, zato sto je moja najbolja drugarica to napravila....to je tetovaza........zenska koja joj je radila imala je puno iskustva, ali je rezultat bio ocajan......moja drugarica danas izgleda kao indijanac pod punim ratnim bojama..... Shocked

ona danas trosi vise jako teske sminke da pokrije sta je napravljeno nego ikad.....ide na redovne laser tretmane za uklanjanje tetovaze sa lica...nazalost zbog osetljivosti koze na licu, to je dugacak i bolan proces..... Evil or Very Mad

dakle....drage moje....moj iskreni savet je, da koliko god da vam treba da se nasminkate ujutro, verujte mi da moze biti puno, puno, puno gore..... Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:35 am    Naslov poruke: Trajna sminka Na vrh strane Na dno strane

mene moje dame zanima sta ustvari predstavlja trajna sminka?
dali neko zna kako se sminka a da to ostane lepo i uredno tokom citavog dana... da nemorate svakih pola sata trcati u toalet popravljati sminku....
ajde da vidimo.... zelim savet neke iskusne dame kako se lepo nasminkati a da to bude trajno... krenimo iz pocetka.... Wink
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv toga.
Na svu srecu meni ne treba nista sem mozda gornje usne, ali ne verujem da cu se usuditi to da uradim.
Takodje obrve mogu mnogo dobro da izgledaju kada se istetoviraju!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

planiram da idem na trajnu sminku mislim da je to super .... sa tim bi bila uvijek dotjerana i spremna na brzinu za izlazak iz kuce
 
malena111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ni ja to probala ja nista ne koristim za lice mislim koristim neku kremu za bubuljice i napravljena je od biljaka i stvarno pomaze
 
Diiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 6
Mesto: Sanski Most

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice trajne sminke tu zavisi sta hocemo da bude trajno na licu..ne trebamo sad pretjeravati..nek je umjereno
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ljubitelj...nekako vise volim prirodu i promenljivost...bar kad je sminka u pitanju Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podrzavam trajnu sminku pod uslovom da nije mnogo neprirodna,tj. da se uklapa u prirodni izgled.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam trajno iscrtane obrve, meni je super i nemam nikakvih loših posljedica, tako da samo naprijed ako želite to napraviti!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Bojanija
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 29
Mesto: Smederevo (Srbija i Crna Gora)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ljubitelj...nekako vise volim prirodu i promenljivost...bar kad je sminka u pitanju WinkKako nekome trajna sminka moze biti lepa?Uzas!
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trajna šminka nekad može da koristi, ali ja se na to nikad nebi odlučila, mislim da za tim nemam potrebu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Trajna sminka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon