www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trajna sminka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jedino sto imam istetovirane obrve,ali se toliko i ne primecuje zbog mojih obrva.... Ta tetovaza mi samo popunila rupe i da mi lepse igledaju obrve... A za ostale tetovaze na licu, ja licno nisam za to... Wink


_________________
Happy & Married
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ce mi to...ja sam osoba kojoj se brzo nesto dosadi, tako da mozda jedne nedelje mi se nosi sminka a druge labela za usne...nebi sebi to uradila, radije bi se sminkala 10 puta na dan ako mi je do toga stalo Mad
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni extra resenje ... planiram raditi obrve i olovku oko usta
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ne bih usudila....Nemam nista protiv toga,ali nemam ni hrabrosti za to...
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Protivnik sam bilo kakvih trajnih poduhvata na svom licu,telu...i to samo zbog toga sto sam sklona cestim promenama vezanim za svoj izgled.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam protiv trajne sminke
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cijelo vrijeme stavljam trepavice jer mi se ne da non stop gubiti vrijeme s maskarom, i zanima me jel postoji nest sto bi drzalo te parcijalne trepavice duze od tih par tjedana za koliko su uopce predvidjene....???
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nebi NIKAD NAPRAVILA jer se volim sminkati i prirodna kratkotrajna sminka mi je super...

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zelim da probam
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za ali samo za obrve, i da se uradi kod profesionalnog kozmeticara.
Od moje drugarice mama je radila obrve pa su joj uradili tako da je jedna linija isla preko druge. Uzas.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nema sanse za tako nesto. oj zivote...
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam obrve, pa koga zanima neka pogleda moje slike. nije tako strasno kako svi mislite Wink

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Trajna sminka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon