www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U kojem vecem ex-Yu gradu zive najljepse djevojke?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  

U kojem vecem ex-Yu gradu zive najljepse djevojke?
u Novom Sadu
23%
 23%  [ 79 ]
u Zagrebu
4%
 4%  [ 16 ]
u Beogradu
23%
 23%  [ 78 ]
u Skopju
1%
 1%  [ 6 ]
u Sarajevu
10%
 10%  [ 35 ]
u Splitu
5%
 5%  [ 19 ]
u Ljubljani
1%
 1%  [ 5 ]
u Nisu
4%
 4%  [ 15 ]
u Rijeci
0%
 0%  [ 1 ]
u Banja Luci
14%
 14%  [ 48 ]
u Pristini
0%
 0%  [ 1 ]
u Podgorici
2%
 2%  [ 10 ]
u Osijeku
1%
 1%  [ 5 ]
u Mostaru
1%
 1%  [ 4 ]
u Tuzli
2%
 2%  [ 7 ]
u Mariboru
0%
 0%  [ 2 ]
u Subotici
1%
 1%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 335

Autor Poruka
10sanja20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 35

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd...ne zato što sam ja odatle već što ima najviše stanovnika... Very Happy


_________________
 
*djevojcica*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 24
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica,Beograd,Novi Sad,,
definitivno najljepse cure...
mada pg,sigurno niste puno posjecivali pa...

_________________
Ja sam obican,Bozji batler,nisam ja losa los mi je karakter!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prilicno interesantno pitanje, pogotovu za nas muskarce Smile

Samo, mislim da je na ovo pitanje stvarno tesko odgovoriti. Tesko je odgovoriti iz razloga jer su u svim delovima ex-Yu zene prelepe. Iskreno, kada god odem dole, ma gde to bilo, trudim se da vidim negde zensko a da nije lepo. Naravno ima lepih, lepih i lepih, to su razlike. Lepa po izgledu, lepsa po izgledu i strasno lepa po izgledu. Samo, i one koje su, kako sam ih sad ovde naveo, "samo" lepe, one ipak imaju ono "nesto" sto privlaci.

Ukusi su razliciti tako da i to jos otezava odluku, u kojem gradu su naj lepse....
Kazu da su u Spaniji i Italiji najlepse zene u evropi. Ja licno to ne mogu da potvrdim jer one nemaju prirodnu vec vestacku lepotu. pored toga je to jako jako uobrazen narod i navikan. Navikan od samih sebe jer sta god gde bilo oni samo o sebi i svojima a to ipak utice na narod. Mi (narod iz ex-Yu) nema tu naviku "samoreklamiranja". Mi cutimo i uzivamo (gustiramo), ali mislim da se sa nasim zenama (govorim za citav prostor ex-Yu) ne moze ravnati skoro ni jedna zemlja na svetu (mozda Indija posto i oni imaju jako lepe (prirodno lepe) zene). Za mene licno mnogo vazi prirodna lepota nego oone koje navijaju sat da bi se po svaku cenu probudile pre coveka da bi pobegle u kupatilo i tamo provele dvaipo sata sredjivati se da bi je covek i prepoznao kada se probudi, a u 40 godina ima krivu kicmu sto od silikona sto od nacina nosenja glave (niposoto pogled na dole) setajuci ulicom da joj sminka slucajno ne spadne kao malter sa fasade..... a takve su talijanke, spanjolke, o nemkinjama da ne pricam.....
Na nasim prostiram se vide zene a ne nacickane, nafarbane i nakicene hodajuce bozicne jelke, koja kada se svuce i okupa stvarno izgleda kao jelka u jeseni, osusena i trula Confused
A ja licno definisem zenu kao prirodno lepu osobu neznijeg pola, majku, domacicu, kuvaricu, pouzdanu i poverljivu osobu. to su karakteristike koje krase osobu i daju joj privileg da se nazivaju ZENA, a pokazite mi u nekim drugim zemljama gde cete naci osobu koja ispunjava sve te karakteristike? Ja ih bome jos ne nadjoh, a zivim u zemlji gde ih ima iz mnogo zemalja sveta i kad god vidis "lepu", "stvarno lepu" ili "strasno lepu" osobu, uvek joj nesto od toga fali a najcesce karakteristike "domacica i majka".

Ipak moram u svemu tome izdvojiti i moj rodni grad Kraljevo. Nije zato sto je moja zena iz KV i sto sam ja tamo rodjen, vec zato sto to cujem i od mnogih drugih ljudi.
Kada me pitaju "Odakle si?" a ja odgovorim "Iz Kraljeva" u 95% slucajeva prvo sto sledi je "uuuuuuuu, tamo ima mnooogo lepih zena". Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ipak moram u svemu tome izdvojiti i moj rodni grad Kraljevo. Nije zato sto je moja zena iz KV i sto sam ja tamo rodjen, vec zato sto to cujem i od mnogih drugih ljudi.
Kada me pitaju "Odakle si?" a ja odgovorim "Iz Kraljeva" u 95% slucajeva prvo sto sledi je "uuuuuuuu, tamo ima mnooogo lepih zena". Smile


Sve što bih dodala na ovo, bilo bi suvišno 8) Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je jednom bio u bgd-u onda zna gde je najbolje i gde su najbolje devojke... jeste da su vecina devojaka isuvise slobodne ali to je bgd...
ubedljivo bgd...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u beogradu, bar tako svi kažu a zašto im neverovati
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he... Very Happy
za celu ex-yu nisam siguran.
ali ono sto znam sigurno... u celoj Srbiji... u Kraljevu su najlepse... u svakom pogledu... Smile
Neki su u zivotu videli samo Beograd pa misle da su tamo devojke najlepse. Razz

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka, danas se uvjerio svojim očima po ko zna koji put

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od Vardara pa do Triglava, od Derdapa pa do Jadrana......
A pogotovo iz Novog Sada i iz Sapcaaaaa!!!!

_________________
 
EllenaPaparizou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 34
Mesto: Serbia,Ellada

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu i Novom Sadu.

_________________
εσύ με ζεις και με πεθαίνεις
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bg

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Johnny_kG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2006
Poruke: 15
Mesto: Kragujevac City, Šumadija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 12:13 am    Naslov poruke: KG Na vrh strane Na dno strane

U Kragujevcu!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> U kojem vecem ex-Yu gradu zive najljepse djevojke? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon