www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Agata Kristi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
lil' devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zovu je za dzabe kraljicom krimica. Jedno vreme sam bila zaludjena za tim zanrom, tako da sam dosta procitala od nje, obozavom one sa Poaroom, ipak, moram da priznam da joj je najbolj Deset malih crnaca, iako se ne pojavljuje Poaro.


_________________
"Zasto su me stalno progonili i pokusavali da uguraju u one iste kalupe koji su njih same ucinili nesrecnim?"
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da pise krimi romane a posto te romane ne volim nisam je niakad ni citao,

_________________
znam da nista ne znam
 
zoricica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam citati njene knjige,iako retko otkrijem ko je ubica Very Happy
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam njena dela......citao sam njene knjige,gledao serije,filmove o Poarou

_________________


Love don't let me go
 
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

10 малих црнаца, дефинитивно Very Happy Само је штета што су направили онакав филм по тој књизи, јер је ИДИОТСКИ. Ако неко није прочитао ову књигу, нека је прочита, а ако неко није гледао истоимени филм, нека га заобиђе у широооком луку, обавезно!!!

_________________
* If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bullshit.
* My Top Tracks:
 
vedranvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 71

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim njene knjige, dosta sam ih procitao, savršena razrada likova, događaja i većina njezinih knjiga zrači napetošću tako da sam znao procitati cijelu knjigu u jednom danu a da je ne ispuštam iz ruku.
Poaro i miss Marple su zakon!
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Agata Kristi je jedna od najboljih pisaca kkriminalističkih romana. Meni se iskreno njeni romani jako sviđaju.
 
mrgud20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 104

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva njena knjiga koju sam procitala je Deset malih crnaca, i definitivno mi je najbolja
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još u osnovnoj školi pročitala sam gomilu njenih knjiga i mogu vam reći da sam u tome uživala.
 
championtro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 31
Mesto: ns

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lagano stivo, za opustanje

_________________
yo man
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim njene knjige i njen stil. Marpl mi je najdraži lik. više njih su mi omiljene...

ranije sam samo za nju i Dojla znala, pa sam ih gutala neumorno. kada sam prošla kućnu i lokalnu biblioteku sa njima, tado sam shvatila da ima još kvalitetnih pisaca pa mi više nije samo Agata na prvom mestu
uopšte volim taj žanr, krimići...trileri...ihhh. to ću uvek uzeti u knjižari ako lutam tražeći šta ću.
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve procitala davno, dok sam jos bila dijete.
Citanje je bilo bez daha,
mnoge dnevne obaveze nisam mogla stici uraditi.
Cudo jedno sta ljudska masta moze smisliti.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Agata Kristi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon