www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljiljani
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Ljiljani Na vrh strane Na dno strane

Vrijeme cvatnje i sadnje

Ljiljane sadite u proljeće ili u kasnu jesen, po mogućnosti na sunčanom, zaštićenom mjestu, otprilike 15 cm duboko i udaljene 20-30 cm. Ljiljani cvjetaju između lipnja i kolovoza sa više od jednog cvijeta po stabljici. Ljiljani su savršeni kao rezano cvijeće posebno kad se režu dok su cvijetovi još zatvoreni u pupoljke. Preživjet će zimu, ali ih morate pokriti kako bi im osigurali zaštitu od mraza. Posadite što je prije moguće i održavajte tlo vlažnim. Čuvajte ih na hladnom mjestu do sadnje.



_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas je lepo cvece,hvala na savetima!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Medena013RSK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lepo cvece Very Happy
 
Romeo_i_Julija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 500

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posebno mi se svidja orijentalni ljiljan

_________________
:453: Sefe,koji ti je vrag?
 
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako volim ljiljane
super mirisu

_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelep cvet

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
alexandra_calmic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Sep 2006
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljiljan u svakoj boji je prelep...
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljiljani se mogu saditi i u saksije,ali mnogo je lepse kad su u polju,sumi...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~ -> Ljiljani Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon