www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

DVD rezac
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale_VD je napisao/la sledeće:
nisam primetio za tu gresku, ali ipak gresi covek


da ali samo na ovoj strani dvaput. nishta loshe nisam mislio nego samo da ti skrenem paznju... nisi mogao dvaput sluchajno isto da pogreshish.

rile_master je napisao/la sledeće:
vladabgd je napisao/la sledeće:
auh bre nije pioNNer ves pioneer. pishesh pet puta pogreshno.

Nije veS nego veC Smile


ae pali bre Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink



_________________
El Niño
 
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti na ovoj informaciji , sad znam da mogu da rezem maximum 4.5 g

_________________
POZDRAV SLV
 
goro1112
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 24

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam LG GSA - 4163BB i ne mogu se požaliti na njega, za te novce ne možeš dobit bolji DVD rezač
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEc ti je jedini made in Japan ostali su china, to ti sve kaze!!!!
 
kixy
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 346
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali nema do PLEXTOR-a.
 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijedlog Lg gsa-4166b, podrzava light scribe, a malo je samo skupli od Pioneer DVR - 109
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Pionir 110D i do sada nisam 10 diskova narezao od mozda nekih 25, zvao sam kompaniju kod koje sam kupio i oni kazu da su imali mnogo reklamacija za ovaj rezac i nude mi da uzmem neki Lite on Rolling Eyes
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pionir je sr**je, ja sam se jako zajebao sto sam ga uzeo... pre toga sam imao obican LiteOn-ov CD rezac i jos uvek radi, i to bolje nego ovaj nov... a LiteOn-ov monitor imam vec jedno 4 godine, tako da ti ja predlazem da se bolje drzis LiteOn-a jer su kvalitetniji od vacine ovih "brendova"

_________________
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Ja vam kazem uzmite NEC Na vrh strane Na dno strane

NEC
 
bozicadeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je pioneer najbolji, da je bolji od nec-a to sigurno znam
 
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivni pobednik izmedju ovih rezaca jes t Pioneer 109
 
schobot_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koja zbrka! Dobar je ovaj onaj....i ja trebam da kupim rezac ali sad nemam pojma sta da uzmem moracu na eci-peci-pec
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> DVD rezac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon