www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko u stvari zaista volite da kuvate?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 2:59 pm    Naslov poruke: Koliko u stvari zaista volite da kuvate? Na vrh strane Na dno strane

Koliko u stvari volite da kuvate?I sta najvise volite da spremate?Po receptima iz cije kuhinje?

 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisi ostavila svoj komentar..cccc...

volim da kuvam...i znam poprilicno dobro da kuvam...a najradje spremam kinesku hranu...brzo..lako... jednostavno i njamiiii naravno.....

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da volim da kuvam ali ne kinesku najbolja je nasa hrana
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da kuvam,nikad po receptima,uvek dodam nesto ili oduzmem,experimentisem Smile Cak ti kolace i torte ne pravim po receptima Very Happy
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je sudbina takva da sam naucila dobro da kuvam,mada iskreno receno to nisam zelela u zivotu.Imala sam druge ciljeve....,ali posto radim u jednom restoranu sama trenutno,znaci i kuvam i pravim kolace i torte.Jeste da crkavam od posla,ali sta je tu je....
A kuci zna se nasa kuhinja obavezno.Sada vec to radim sa zadovoljstvom i drago mi je da ,ako me neko nesto pita kako se nesto sprema, znam da mu odgovorim ili mu cak pomognem oko spemanja.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam imala 20 zelela sam da napravim tortu i vise je licila na blato pa sam odustala,kolaci mi uvek zagore ,a i nesto mi masta ne radi na tom polju
volim da mesim testa tako da domaci hleb na sve nacine spremam i sve od testa,kus-kus ili pirinac svakodnevno sa povrcem ili mesom sto sirovijim,supe i corbe isto tako-sto laganije i brzo i bezmasno,ali kada mama posalje sarme i cvarke i pecenje onda moze
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...što rekla NINANENA, kad sam bila jako mlada nisam imala ni volje, ni ambicije da učim ni kuvanje ni pravljenje kolača....kako imam ujake koji su jako "gabaritni" a vrsno kuvaju, kao i većina makedonaca, govorila sam da ću da se udam za debelog muškarca Shocked ....jer, ko je debeo, voli da jede, a ko voli da jede, uglavnom zna i da kuva, pa će me tako poštedeti da provodim vreme za šporetom.... Laughing
E, onda je došla...ljubav Razz ....da viš' kako je lepo i lako naučiti i uživati u kuvanju kad kuvaš za nekog koga voliš...ma, milina jedna... Very Happy
I sad...jako, jako volim da kuvam....i retko po receptu...često ekperimentišem sa povrćem, voćem i začinima...

A što se ljubavi, braka i kuvanja tiče...shvatila sam da je najbolje da se udaš za onog koga voliš i ko voli tebe, s kojim ćeš uživati uvek i svuda, pa čak i zajednički kuvajući....

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
kice
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 768
Mesto: Vojvodina Titel

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da kuvam,ali ne volim da mi se muz mota po kuhinji....to me strasno nervira.

_________________
deca su najvece blago na svetu!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da spremam,mada sam se u zadnjih par meseci litila toga,nesto me mrza neka uhvatila pa sam sve prepustila mami...
A kad spremam inace spremam po maminim receptima...
Obozavam da spremam slake stvari...pogotvovo torte
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste ne volim da kuvam!!!! Imam alergiju na sporet!!!!!

Sta ce od mene postati...domacica svakako ne!! hihih

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
norskbgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim, BAS volim da kuvam, da isprobavam nove recepte takodje, nije vazno cija je kihinja, samo da mi na prvo citanje recepta izgleda OK, uvek isprobam

_________________
Nismo mi anđeli...
 
gedzo007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 60

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 598
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da kuvam kad imam vremena ,volim da buckam isprobavam dodajem oduzimam,volim pikanterije da spremam nije mi interasantno nesto obicno da spremam.Sto ljuce i zacinjenije.sto se kuhinje tice tu je prisutna madjarsak,srpska ,slovacka,italijansa...iz svake po nesto:)
joj bre ogledneh

_________________
BiLo_KuDa_Zli_Kum_SvUdA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Koliko u stvari zaista volite da kuvate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon