www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko u stvari zaista volite da kuvate?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da kuvam, pogotovo kada je moj dragi samnom u kuhinji, i kad zajedno spremamo nesto egzoticno Wink

 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, ja obozavam da kuvam, samo kada imam vremena. A posto se ne hranim u menzi, jako cesto moram da spremam sebi da jedem. A najvise volim da spremam belo meso i pecurke. Ali na mnogo nacina. Mmmmmmm
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ono volim da kuvam al ne cesto jer bas nisam vjest
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam baš kuhat...ali sam za kolače profesionalac
 
magdalenar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 64

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da kuvam, uzivala sam i dok sam bila djevojcia i djevojka, pa cak i sada kao domacica kada je to vise obaveza nego umjetnost i uzivanje sto i jeste. Volim da probam nove stvari da kombinujem i uvijek dodam neki svoj detalj na novi recept. Spremam razne stvari ali uvijek sa podlogom nase domace kuhinje. Prosto skupljam recepte svega sto mi se svidi bez obzira kojoj svjetskoj kuhinji pripada. Volim spremati i slastice i kolace, najslabija sam sa pecivima sto se umjeca tice, iako volim i to da radim. Kuvanju zaista treba prici s ljubavlju i paznjom i premda su rezultati tog rada kratkorocni i nema nekog traga, hrana jeste vazan segment zivota i kad je ukusno spremljena i jos uz to pazljivo aranzirana i servirana, svaki obrok moze da bude dogadjaj za pamcenje ili barem prijatno iskustvo.
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da kuvam, a kuvam sve i svasta.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da prckam za sporetom...odmara me, opusta...cak i po ovim vrucinama...nikad se ne drzim recepta vec zavirim u frizider pa sta u njemu ima to bacim u serpu i bude odlicno...obicno se bakcem raznoraznim kombinacijama mesa i povrca...nekad promenim vrstu mesa, nekad povrce, zacine redovno...i tako...bitno je da se ima volje i maste...ostalo moze, a i ne mora Mr. Green

i da...kao sto neko pre mene vec rece...kuvati za onoga koga volis je posebno uzivanje Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dabetics
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 65

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 1232

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 8:08 pm    Naslov poruke: koliko zaista volite da kuvate Na vrh strane Na dno strane

Kuvam vec godinama, bez problema. Jela i slane obroke zato sto su svakodnevna vec su mi dosadila ali zato slatkise volim da spremam i tu masti pustim na volju. Spremam ih i sa receptom i bez recepta.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da se motam po kuhinji i spremam gostima ili svojim ukucanima nesto za jelo.

znam da napravim:
supu
przenice
ispecem jaja
ispecem bilo kakvo meso
pasulj
pravim kolace
pravim slanu tortu
ispecem pomfrit
napravim pire
spanac
i jos sto cuda ali mi sad nista ne pada na pamet.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
keva2
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 502

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 13, 2009 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da kuvam, mada mi prija kada me ćera obraduje nekim svojim specijalitetom.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bas i ne volim da kuvam , Embarassed

_________________
vera,ljubav,nada
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2009 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim da kuham..ponekad koristim recept , ali u vecini slucajeva volim da eksperimentisem. Nedavno me komsinica pita za recept kolaca od visanja i za krofne jer su joj se svidjeli i zinula je kad sam joj rekla da ja ustvari nemam recepta da to kuham onako od oka i kako mi kad i sta naleti pod ruku Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Koliko u stvari zaista volite da kuvate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon