www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko u stvari zaista volite da kuvate?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa poprilično volim da kuham.Ali neobična jela.
I to većinom iz Dalmatinske kuharice, jer volim mediteransku kuhinju, a i živim b u Dalmaciji.....pa.....
Wink



_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da kuvam ali nikad po receptima uvek dodam nesto ili oduzmem,experimentisem

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj da se smejete... Embarassed ...i ja volim da kuvam......pa keva mi je kuvarica (extra) pa se ja pored nje ubacujem Laughing ......

znam da spremam sve shto volim da jedem.....to mi je sasvim dovoljno... Rolling Eyes
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="shalabajzer"]nemoj da se smejete... Embarassed ...i ja volim da kuvam...


ma kakvo smejanje, ovo je za svaku pohvalu Very Happy

ja na zalost ne mogu da se pohvalim nekim kulinarskim umecem, znam samo da spremim nesto na brzinu, cisto da ne budem gladna....jos uvek nemam tu motivaciju da nesto naucim, i trenutno me ne zanima.....mozda jednog dana...
sto se kuhinje tice, sta znam......nijedna specijalno, volim laganu hranu i dosta salate..to moze da se ubraja u svaciju kuhinju Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da kuvam,i to jako dobro radim...tako bar kazu oni za koje sam kuvao Very Happy
a ko neveruje neka izvoli da proba... Wink
Od kuhinja pre svega domaca...narocito specijaliteti sa rostilja...
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da kuvam..a jos vise volim da me pohvale posle Smile

znam prilicno sve da kuvam..al najvise volim nasu hranu

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam da kuvam....E sad nemam neku odredjenu kuhinju koju kuvam nije iskljucivo nasa nego su i zastupljene druge kuhinje iz celog sveta.Najvise volim tajlandsku i kinesku......i naravno nasu srpsku
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što da ne pogotovo kad žene ode na posao treba joj pomoći u svakom slučaju.
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim bas da kuvam mozda 2-3 puta nedeljno jer i nemam toliko vremena.Ja i moj dragi vise puta izadjemo negde na rucak.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kuvam cesto, ali kad nesto napravim onda se prsti polizu.
Ko bi reko da cu ja ikada zagaziti u kuhinju.

Vrtim se oko mesa, ribe i testenine. Primetio sam da sve jedan recept koji sam nasao na netu i da ga ja pravim sadrzi vino, bilo crno il' belo. Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da kuvam, ali u poslednje vreme sve manje vremena imam za to.
Pretezno kuvam po receptu. Kinesku hranu nikad nisam probala da pravim i nemam nameru. Mislim da mi je lakse skoknuti do njihovog restorana pa rucati nego se muciti i jos uz to ne bude dobro kao sto to oni naprave. Uzivam da provedem vreme u kuhinji specialno kada imam goste pa da mogu da se pohvalim kako sam dobra kuvarica..... Question

_________________
Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, više i sami ne razumijete šta ste ga pitali.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao mene mrzi da zivim a kamoli da kuvam

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Koliko u stvari zaista volite da kuvate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon