www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex s osobom istog spola
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa ovom pameću ne. Sa muškarcem ne i ne i ne!!!!!
Lakše je vama ženama sa ženama.,....
ali zato smo tu mi muški da se ponekad raznježimo toliko da imate osjećaj kao da vas žena miluje , samo da vam pravo kažem nema tu sexa dok vas momčina ne stisne (pa makar nježno) i ne odradi svoje.....
Tada ćete zaboraviti sva lijepa iskustva sa ženama , ni na pamet vam neće pasti dugo,dugo i dugoooo Very Happy Idea



_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da zena ne bi mogla da me zadovolji na pravi nacin, ali nije mi to gadna pomisao.
Niti me nesto preterano lozi misao na dve zene,tj treba meni jedno musko Smile
Aha,i ja glasam za suprotnosti koje se privlace Wink
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nista protiv toga,svako ima pravo na svoje misljenje,za sada me to nimalo ne privlaci,ali ko zna Rolling Eyes Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kao sto rekoh, sto da ne

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tko voli nek izvoli Mr. Green Mene definitivno ne privlaci!

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drzte lopova je napisao/la sledeće:
Samo preko mene mrt...banovanog!


Ne , ne privlaci me ta opcija. Svi oni koji to rade treba da se pokaju, njih je Satana uzeo pod svoje.
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam isprobala jos..

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
vragolasti_geschenk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 16

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesantno za isprobati. Naravno, najlepse je sa devojkom jer zensko ne moze niko i nista da zameni. Sa deckima sam probao i nije lose bilo. Opet se to s vremena na vreme ponovi, ali ipak je najlepse sa devojkom.
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Interesantno za isprobati. Naravno, najlepse je sa devojkom jer zensko ne moze niko i nista da zameni. Sa deckima sam probao i nije lose bilo. Opet se to s vremena na vreme ponovi, ali ipak je najlepse sa devojkom.

Jel si ozbiljan majke ti, umalo se ne ispovracah na tastaturu Sad

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MR BEAN je napisao/la sledeće:
Citat:
Interesantno za isprobati. Naravno, najlepse je sa devojkom jer zensko ne moze niko i nista da zameni. Sa deckima sam probao i nije lose bilo. Opet se to s vremena na vreme ponovi, ali ipak je najlepse sa devojkom.

Jel si ozbiljan majke ti, umalo se ne ispovracah na tastaturu Sad


pretpostavljam da je clan sasvim ozbiljan...u suprotnom sumnjam da bi ostavio takav post...zamolila bih vas da ne zaboravite na pravila lepog ponasanja koja vaze i u ovoj nasoj internet-zajednici...stoga, pripazite na recnik...hvala najlepse Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boze sacuvaj

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam još koliko-toliko normalna Mr. Green tako da je moj odgovor Arrow s djevojkom ne bih spavala ni da mi život ovisi o tome! Wink Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> sex s osobom istog spola Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Strana 16 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon