www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Sopranos
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Shejn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 11:54 am    Naslov poruke: The Sopranos Na vrh strane Na dno strane

Znam da nije film vec serija u pitanju ali me interesuju Vasa misljenja o njoj.
Znate vec, New Jersey, mafija, Poli, Silvioi naravno...bigboss himself Tony.Jel pratio neko to i kakva su vasa misljenja.


 
travicata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalna serija.
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje ti je super a serija je stvarno dobra i volim je pogledati

_________________
Gary
 
Edgar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija je malo preterana ... ali ok ...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija je super....prikazuje najbolje u najgorem.....imam sve sezone na dvd-u i jedva cekam sledecu sezonu... Exclamation
 
loleka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 11 Sep 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sopranosi su jedna od jacih serija na temu org. kriminala. Meni je inace omiljena. Savrsena raspodela uloga.

Moj favorit je Poli. Da li je neko primetio najlonske presvake za namestaj u njegovoj gajbi Smile))))))

Cujem da se snima sesti serijal.

Samo napred
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija je super mnogo mi se svidja
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra serija,,,samo su mozda malo preterali sa psihijatrom inace sve ostalo je realno,,
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehheheheh a meni su se bas svidjale epizode sa psihijatrom....

i dobar je kraj Laughing Laughing Laughing

Humor je bio predobar Mr. Green

_________________

 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....skoro sam poceo da gledam na foxu crime skroz je dobra serija ne sad je bila epizoda kada onaj siluje psihologa hoce li reci toniju da nije bila saobracajna nesreca ili nece ?...preporucio bih svima ako mogu da nadju da pogledaju seriju brigada prevedeno kod nas sasina ekipa 15 epizoda veoma dobra serija kod nas bila na b92 i nisam odgledao celu zato sad na obn opet pustaju u pon zadnja epizoda....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rema10 je napisao/la sledeće:
....skoro sam poceo da gledam na foxu crime skroz je dobra serija ne sad je bila epizoda kada onaj siluje psihologa hoce li reci toniju da nije bila saobracajna nesreca ili nece ?...preporucio bih svima ako mogu da nadju da pogledaju seriju brigada prevedeno kod nas sasina ekipa 15 epizoda veoma dobra serija kod nas bila na b92 i nisam odgledao celu zato sad na obn opet pustaju u pon zadnja epizoda....



I snima se film Brigada 2 Wink

_________________

 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to nisam znao ali msm ono ostao je samo 1 od 4 glavna lika sergej bezrukov ili sasa u seriji da li ce biti neki drugi glumci ili ce se nadovezati na seriju ? stvarno je dobra serija a i bezrukov je dobar glumac covek glumi,peva sta sve ne radi povukao na oca Mr. Green vladimir vdovicenkov(fila) glumi u nekom filmu cini mi se da se zove bumer...a kad se ocekuje film ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> The Sopranos Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon