www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muvanje - on ili (mozda) ti? :)
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 10:34 pm    Naslov poruke: Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Na vrh strane Na dno strane

Da li i koliko cesto prilazite muskacima? Jel pruzimate inicijativu? Jel muvate tipove ili uvek cekate da oni vama pridju?!

Ja sam samo jednom muvala tipa,bas bas muvala ..........i SMUVALA



_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mOOvam nego sta ako je kvalitetan..
Mada,njima i netreba mnogo da bi ih smuvale,obuces minic,izbacis dekolte,pocnes da provokativno gledas u njuga i on je smOOvan
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2004 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto jest jest Jano, .... mislim nema sta da keazem, tako je kako je Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...uuuuu....ja sam ti vezana vreća u tim rabotama; jest' mi nekoliko puta bilo stalo da se nekom "njemu" prezentujem u velikom maniru, al' nemam mnogo stila u ofanzivi....više ono: gledim ga netremice i blago crvenim..... Rolling Eyes
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Majči, Majči, napraviće tebi teta Ruža jedan dobar koktel, i onda ti sve lepo ide od ruke Laughing Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma muvala nego sta...i smuvala naravno..

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda teta ruzo da bi i meni trebao jedan takav koktel hihihihihi

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni, bojim se ni koktel ne bi pomogao.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Možda pre neka dobra učiteljica, da me nauči kako se to radi....jer, slično Maji, i ja nešto gledam, trepćem i crvenim, ali sam u konkretnim situacijama prilično smotana.... Sad Sad

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

de bre devojke glavu gore i u akciju,sta vam je,salu na stranu i krecite u napade Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muvala..... Very Happy Pa mora se ,danasnji momci svi smotani hihihiihi Razz

_________________
 
mimoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 4
Mesto: Valis

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Muvala..... Very Happy Pa mora se ,danasnji momci svi smotani hihihiihi Razz
Smuvati momka je lako, daje se tako lako posle odreci ih se.... bilo bi dobro... :big8:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehe pa sad ......... ako se zaljubis bas bas naravno da je tesko Razz Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon