www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muvanje - on ili (mozda) ti? :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
cekam da oni pridju


Isti slucaj... Nemam dovoljno hrabrosti da napravim prvi korak...



_________________
 
_sonja_
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jan 2008
Poruke: 19
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On! Nikada nikome nisam prisla Laughing
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U većini ja prilazim al dogodi se da i meni pridju,naravno dosta rjedje

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam prišla Very Happy
On nikada da priđe i meni puklo pa sam ja prišla Mr. Green
I onda smo se smuvali..ali ubrzo raskinuli jer me prevario..al ebiga neka je,sada bi ionako bila sa kretenom Mr. Green
 
CH_Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 8
Mesto: St.Gallen

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da pridjem, iako oni vise meni prilaze... a sad kad smo vec kod toga imam mali problem... a nebih sad da otvaram novu temu jer je u ovom smjeru.

ima jedan decko koji mi se jako svidja,a svidjam se i ja njemu,samo njega muva dosta riba..pa sad rekao mi je kao nesto tipa ono iznenadi me,smisli nesto orginalo...ono sta ja zna ...nesto kad ga vidim u diskoteci ili tako... sta uraditi?

obicno on pridje meni i pozdravi se i to,.,da li pridjem ja nejmu,zapocnem razgovor i tako to?

unaprijed hvala
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 11:21 am    Naslov poruke: Re: Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Na vrh strane Na dno strane

the_cica je napisao/la sledeće:
Da li i koliko cesto prilazite muskacima? Jel pruzimate inicijativu? Jel muvate tipove ili uvek cekate da oni vama pridju?!

Ja sam samo jednom muvala tipa,bas bas muvala ..........i SMUVALA


Laughing Laughing Laughing Nikada nisam "muvala" tipa. Ako mi se neko dopada stavicu mu to do znanja ali na neki svoj nacin Arrow pogledom, osmehom, ponasanjem (zavedem muskarca a da mu nisam ni prisla ni napravila prvi korak) Embarassed Very Happy Wink

CH_Lady Arrow Nikad mi se nije desilo da liku kom sam stavila do znanja da mi se dopada trazi od mene da ga iznenadim ili smislim nesto originalno (da je njemu stalo da se smuva sa tobom prvi bi krenuo ne bi mu bilo vazno koliko riba njega muva, da se meni to desilo jednostavno bih ga pogledala i reklamu "Sta ti mislis ko si ti spusti se na zemlju Laughing Laughing Laughing ) Nego sva sreca nismo svi isti...
Recimo pokusaj nesto sto mi je jedna jako draga osoba nedavno ispricala Arrow Cura je prisla nesto kao da mu sapne i nezno mu se prosetala vrhom jezika u predelu oko uha Embarassed (osoba koja je to uradila ga ne zanima) ali je ipak ostao bez reci Laughing Laughing Laughing

_________________
 
CH_Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 8
Mesto: St.Gallen

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@sweetlady stvarno extra ideja,haha sigurno bi se jako iznenadio...
Very Happy Very Happy
stvar je u tome sto je ono vec pola godine i duze solo i trenutno kaze da ne zeli vezu jer nema dovoljno energije i vremena da investira u nju.a mene bas on zanima jer ga nemogu lako imati,kao ostale frajere koji meni pisu i trce za mnom..a ja ne odustajem,a da njemu nije stalo onda bih me sigurno odmah ispalio ili rekao da odustanem...ma nisam vise pametna...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ijjjjao, meni to nije nikakav problem. Muvala sam bas.. vise.. momaka tako, preko prijatelja, sms porukica, cimanja, al nije to zaljubljenost, nego onako.. simpatija, pa malo zezzancija Laughing Cool

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
misur88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Jan 2009
Poruke: 13
Mesto: Prijedor

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ako mi se dečko svidi krećem u akciju bez razmišljanja i većinom upali........ Ne volim čekati Smile a ni oni nisu najhrabriji za prvi prilazak......... Zato samo napred
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon