www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muvanje - on ili (mozda) ti? :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam bogme...sto da ne...pa valjda i mi mozemo da biramo ,a ne samo da budemo izabrane...a kao sto neko rece,u zadnje vreme su muski bre mnogo smotani...


_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e sad cu vama koje prilazite malo da pokvarim :

ako je decko smotan i ne sme da vam pridje, zasto vam treba taj smotanko, tj. TUNJAVKO Laughing Laughing ?!

Meni vala takav ne treba Rolling Eyes

Moje musko mora da bude musko sa velikim M, da pokloni ruzu, da mi stavi do znanja da mu se svidjam, da bude stabilan i da zna STA, tj. KOGA HOCE !!

A ne tu neki tunjavi mamin sin koji ne sme da pridje jednoj devojcici, jer se utronjao od straha da ce biti odbijen Confused



lepo kaze Delboy u "Only fools and horses"-- "He who dears-wins!!" -- to bi svi muski trebali da nauce napamet

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja preferiram da sam lovina a ne lovac. Obicno dobacim mamac, a onda cekam da me smuva.
Pale me muskarci, decki koji dolaze po ono sto ih zanima, sta zele. Ako ja nekoga moram da muljam to mi vise nije to. U svemu sam dominantna samo tu ne zelim da budem. Hocu da me netko smuva da izgubim tlo pod nogama.
Ako ja moram smuvati njega, onda se ohladim brzo i idem dalje...jos jedna moja pobjeda...nije zanimljivo. Sad
 
Baksuz bla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne? Ako ne pridje on, onda cu ja. Pa zar je bitno ko ce prici? Bitno je da se nesto desi medju vama
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas je dovoljno da imas dobra kola i da ostavis dobar utisak na sto vise devojaka, pa ti one prilaze same.....

pa sad
kod mene ti i ne prolaze Wink
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 5:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma smuvam ja njih i to oko malog prsta ali kad mi sami pridu.
Volim samopouzdanje ako je pravi muskarcina neka pride.
I sve mi mozemo pricati sta god hocemo ali sve smo mi duboko u srcu velike curice i volimo kad nas opasipaju paznjom i maze.
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 6:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Villy je napisao/la sledeće:
Danas je dovoljno da imas dobra kola i da ostavis dobar utisak na sto vise devojaka, pa ti one prilaze same.....


Tako je. Kola sluze kao neki magnet. Ajos kad nakace sve one sprave pa kad prodje kraj tebe, cuje se ko avion.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad na svu srecu to kod mene nepali,nisam Ta sorta Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
zecica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nemam obicaj da prilazim,ali dam mu do znanja,nekim pogledom ili osmijehom da me interesuje,onda je sve na njemu,obicno upali.
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim kad me muvaju, ali ako mi neki zapadne za oko muvam i ja

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Devojka1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 23
Mesto: Malme,Svedska -> Nis,Srbija

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

lepse je kad muskarac pridje i pita dal hoces biti nejgova devojka...ovako kad zenska pridje moze izpasti glupo i bez veze..zato uvek prvi korak dajem muskarcu.. Laughing
 
sfingajn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sto da ne? Muvala sam, i bila muvana. To nema veze. Pa ako je neki extra tip stidljiv, a jasno ti pokazuje da mu se svidjas, ne vidim u cemu je problem. Samo mu pomognes. Ja sam prilicno iskusna u tome. Muvam ga tako da na kraju on pomisli kako je on mene smuvao, a ne obrnuto. Ali to ti je iskustvo. Very Happy

_________________
sfingajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon