www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muvanje - on ili (mozda) ti? :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto ne danas je doslo takvo vrijeme da vecinom to i moramo raditi u pocetku. Nekad to ispadne bezveze, a nekad ne mislim da to i nema prevelike veze tko ce prvi.


_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisan nikad...nekako se držin toga da muški zovu vanka Mr. Green Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razmjenjivala sam brojeve tako na taj način, al nisam ja prva zvala. nekako nemam naviku, obično kada kažem "zvaću ja tebe" to znači nadaj se.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisan nikad zvala muškoga vanka, čekan uvik da on mene pozove Razz
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa...ne...Nisam ja puno stidljiva,ali bih se verovatno spetljala,tako da ne pokusavam... Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dam im povoda da pridju, dam im broj, ohrabrim ih ali uvijek cekam da on prvi nazove ili posalje poruku...ali kod mene to pravilo vazi samo za prvi izlazak, vec drugi put ja cu mozda biti ta koja ce ga pozvati vani. Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuuu ne bih to nikad uradila, al bih prva poslala sms, a dalje je na njemu da razradi situaciju.
(hahaha valjda bih to uradila, i ne sjecam se vise kako je to jer imam vec dugo momka Wink )

_________________
 
tijana87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 458

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bih prva napravila korak! ako nesto zelim (u ovom slucaju tog``nekog``) onda cu to i postici uz malo truda Smile
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to nisam uradila a i mislim da necu tj znam da necu
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do sada nisam, ali ako je potrebno, zasto da ne? do sada je uvek bilo da sam ja zvana... Ali je neki od momaka jako vazan, zvala bi ga...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sanse!

_________________
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne! Pravi muskarac ce prici devojci ako mu se dopadne, sigurno nece cekati na njen korak, a oni njanjavi...Confused...suludo je o njima pricati! Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muvanje - on ili (mozda) ti? :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon