www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Druga devojka!!!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Druga devojka!!! Na vrh strane Na dno strane

Decka koga jos niste prebolele i koga jos uvek svim srcem volite
saznate da se zaljubio kao nikad do sad,da je voli ,da ce je zeniti,da se ta devojka zove isto kao vi i da je lepa kao boginja i jos mnogo toga...
Kako reagujete?
Boli li vas?
Jel osecate ljubomoru ili eto samo vam je krivo?



_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 6:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da je valjao ne bi bio bivsi.....njegov zivot i njegova stvar....nisam od onih koji gledaju unazad vec samo napred...... New Spiral

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa torn...mozda bi mi bilo malo krivo,ali u svakom slucaju bih bila srecna sto je i on konacno resio da se skrasi Wink

_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm...Iskreno ne bih baš bila oduševljena...Ne bih to mogla gledati ravnodušbo, pogotovo ako mi je mnogo značio i ako smo dijelili i radili sve u dvoje...Teška je to situacija i trebalo bi proći neko vrijeme da to prihvatim i dođem k sebi i normalnom načinu života...Nije ti svejedno kada izgubiš nekoga i vidiš da je on tebe ubrzo zamijenio s nekim drugim i da sada ta druga osoba je njegov centar svijeta i njegova sreća...

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi mi drago da je nasao lepu, dobru devojku. Iznarvirala bi se jedino da je neka bezveze cura...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ga jos uvek nisam prebolela i volim ga,ne verujem da bi mi bilo svejedno.Verovatno bih bila ljubomorna ali u isto vreme i tuzna sto je nasao drugu. Sad
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf...ovo za ime...
ne znam bash.
to je bash nja..
ako volim i dalje...bilo bi zajebano.

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slagala bih kad bih rekla da me to ostavlja ravnodusnom.
Sve zavisi od toga koji bivsi je u pitanju, sta smo zajedno imali, koliko smo imali...Ako je neko koga sam stvarno iskreno volela (i kako ti rece jos ga volim svim srcem) pa sigurno ne bih bila presrecna jer on drugoj govori DA. To su osecanja, a ne nesto cime upravljamo pomocu daljinskog upravljaca. Potrebno je vreme da se svaka ljubav preboli, a kad je tako sveza situacija naravno da bi me zabolelo.
Super su te price da mu ja zelim najbolje u zivotu, ali ako ga volim, onda valjda i smatram da sam mu ja to najbolje u zivotu Rolling Eyes

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivse se ozenio i nasao simpaticnu, finu, kulturnu doktorku.
Boze moj, meni bilo drago. I on je dobar decko. Ja sam ta koja nije bila sjajna Mr. Green

Ali... zato sam se ja udala za coveka kojeg volim vise,mnogo vise nego tog bivseg, koji je mnogo lepsi, zanimljiviji, srdacniji i neobicniji.

Very Happy znaci, samo njemu moze da bude krivo, ne meni

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila bi malo ljubomorna u početku, ali bi kasnije i ja našla nekoga Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh, pa ne znam koliko bih ja zaista bila hladnokrvna. nije mi ta "hladnokrvnost" u prirodi. verujem da bi sve prokljucalo, ali opet.. negde usput bih se setila da je on to zasluzio i pozelela mu sve najbolje.
a potom otisla negde sa drustvom da se iskacem i... trebalo bi malo vremena, ljubomora bi proradila,ali vremenom sve bi doslo na svoje!!!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih bila ravnodusna, ali bilo bi mi drago posle odredjenog vremena za njega. Svi mi zasluzujemo da budemo srecni.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Druga devojka!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon