www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suncane Skale PRO MONTE 2005
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam gledao Skale mislim po mome Goran Karan je bio Full Razz Wink

 
Scooterr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MA meni je bio dosadan festival
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budva je bila MNOGO bolja

Sve u svemu, glupo i dosadno
 
bojanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2004
Poruke: 47

PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz godine u godinu pesme su sve losije a scenografija sve bolja.

Zivela Tijana D. i ON Smile
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa... Kao prvo voditeljica bi trebala da se odluci dal' da govori ekavicu ili ijekavicu, jer ne vidim sta glumi s tim ipak je ona neki "profi" voditelj... Nijedna pjesma mi se nije svidjela, a neke su mi bile toliko ocajne da nisam mogla ni da ih slusam... Najmrza mi je bila Ivana Banfic, koja lici na sve osim na ljudsko bice, a tek njeno jadno poznavanje engleskog, nidje veze... A tek ona Marija s onim katastrofalnim imidzom, isto kakva vudu vjestica.... Iz godine u godinu, vazda iste face, slicne pjesme, uzas! Zao mi je sto nisam gledala glasanje, jer su kod nas prekinuli prenos posle takmicarskog dijela zbog dana zalosti.
Ajd recimo da je bila onako jadno fina Karanova pjesma, mada njega uopste ne gotivim...
Maja Nikolic mi je bila uzasna sa svojim ispovjedima na sceni, pa koga briga sta se njoj desavalo, a Neda Ukraden se fura da joj je 20 godina, bolje joj je da malo oladi...
Meni su onako simpaticni bili Karolina, Andrea i Pero Trocadero mada su i oni poprilican smor.... Uglavnom, sve u svemu opsta beza, bolje da sam gledala nesto drugo... Nema hita s ovog festivala...

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Pancufer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez veze .... u Splitu se isto digla buka oko toga što je Karan nastupio u HN sa istom pjesmom kao i Splitu.... pobjedio ovdje prije par dana pa i u HN opet istu pjesmu... glupo Rolling Eyes Shocked
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je nastup elementarne nepogode bio najbolji ako nista makar su se ljudi smejali,a i onaj nestanak struje je bas bio originalan.
Sve u svemu Odlicna pesma od pomenute grupe a cuo sam i njihov ceo album to se jednostavno mora cuti .......... Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy
 
honolulu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da je Crna Gora vec pocela isplacivati dug hrvatima. Najgori festival na nasim prostorima.


Maja Nikolic


Tuča s Tonijem Cetinskim!?


Uprkos ”opasnim pretnjama da više nikada neće doći u Srbiju, da više nikada neće učestvovati na domaćim festivalima, da više nikada neće snimati album u Srbiji, jer je prevazišla ovo tržište, Nišlijka Maja Nikolić se vratila kući. Doduše, ona je u Beograd stigla još pre više od pola godine, ali se vešto skrivala od očiju javnosti do tužnog festivala u Herceg Novom, na koji je stigla u društvu supruga Vuka Kandića, sina poznatog harmonikaša Bata Kande. Kako se priča, Maja je neko vreme bila fina, ali je njen bes i dugačak jezik na svojoj koži osetio hrvatski pevač Toni Cetinski, koga je poprilično verbalno nagrdila. Majin rafal bio je toliki da je ”harbri Toni skočio sa stolice i hteo fizički da se raskusura sa njom. Teži incident sprečila je devojka poznatog hrvatskog pevača, objasnivši mu da ne treba fizički da se razračunava sa ženama, nakon čega je Nikolićeva otišla iz bekstejdža. Posle tragikomičnog raspleta pomenutog festivala, Nikolićka je u medijima otvoreno pričala o nameštanju domaćih muzičkih manifestacija. Iako tvrdi da će se vratiti u San Dijego sa suprugom, saznali smo da je ipak završila album za domaće tržište koji će objaviti na jesen, tako da će ostvarivanje ”američkog sna odložiti za neko bolje vreme.

editovala vecadok
 
jooooj_sto_ste_dosadniiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 1

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Maja Nikolic imala sooper pesmu! Goran Karan je vec pobedio sa istom pesmom na nekom hrvatskom festivalu........meni je sve to malo bezzzzzzzeeee

_________________
Radim u rudniku i zivot mi nije lak........
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do ove godine Suncane skale ile su bolje od Budve, ali ovaj put prednost dajem festivalu u Budvi...
Nasi pevaci ne smeju da se pojave u Cro, a ovi ovde (jesta da nije Srbija, ali opet nema veze) otimaju sve nagrade...

_________________
SlatkaMala
 
shashawulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stwarno bez weze Exclamation Swe Hrwati pokupili.Ziri kao i wazda potplacen.Maja Nikolic na festiwalu uopshte nije bila potrebna s njenim glupim izjawama i komentarima. Shocked Po meni naj pjesme imali su Stevan Faddy, Tutti Frutti Band, Tony Cetinski, Sasha Lendero, Rebeka, i bilo je josh dosta boljih pjesama,ali moji glawni faworiti bili su Faddy,Tutti Frutti Band i Tony.

Shto se tiche nowih zwijezda def je najbolji bio Bojan Delic Exclamation

_________________
~...NeMa kRiwCa Da Ga nIJe BoG kaZnIo Exclamation ~
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E nijedna pesma mi se nije nesto posebno dopala

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Suncane Skale PRO MONTE 2005 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon