www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kavaljeri,dzentlmeni??????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je danas OuT ovde na zalost Rolling Eyes


_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvoncica je napisao/la sledeće:
Ma to je danas OuT ovde na zalost Rolling Eyes


To nikad nije out, ali se tesko nalazi!! Wink

Mislim da ima dosta pazljivih muskarca koji su ipak dzentlemeni! Znam ja dosta mojih ortaka dole u SCG sto su takvi a mene su uzeli za primer, jer sam im pokazao kako treba da se ponasaju prema curama, pa se ugledali na mene! Mr. Green
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzentlmenstvo nije nikada out.A oni koji ga neprimenjuju su obicni neobrazovani cobaniJa sam uglavnom kavaljer vecinom vremena,sem onog sa cvecem samo kad zatreba i neotvaram uvek vrata,samo kad sam prvi do vrata onda otvorim i naravno prvo propustim zensko,ali inace ja se jako lepo osecam kad uradim tako nesto i mislim da je to lep gest.
 
eddy_yu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je samo stvar kulture a da li je IN ili OUT uopste nije bitno jer koristi SmileSmileSmile

_________________
Eddy ;o)
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 12:30 am    Naslov poruke: naravno Na vrh strane Na dno strane

naravno da sam kavaljer,pa nismo svi mi bas ne obrazovani,pa da ne znamo biti kavaljeri ali i devojka treba da zasluzi to da se prema njoj odnosimo kao prema dami....

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
pinoce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek je cool devojci pomoci.Sa otvaranjem vrata se bas ne snalazim ali ponekad nije svo kavaljerstvo otvaranje vrata.

Ljudi cuvajte devojke i pazite ih a pomozite im uvek kad su u frci.
Znace to da cene.

_________________
King isnt dead...
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo sam slab na lepe devojke zato sam i kavaljer i dzentlmen

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:08 am    Naslov poruke: Kavaljer je uvek IN Na vrh strane Na dno strane

Uvjek je dobro biti kavalir, samo sto to danas cure manje vise cjene. Tako da ja to ponajvise radim samo svojoj curi, ili dobroj frendici. Nije da nepostujem ostale ali ponekad se prije nasmiju na tvoj gest nego sto to primjete kao kavalirstvo.
Vremena se mjenjaju.
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas je lepo videti jednog kulturnog decka koji ce devojci pridrzati jaknu,kupiti jedan cvet i slicno.
Mislim da toga jos ima a i licno poznajem takve momke

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nezelim bas neki dzentlmen, da skace sa stola kad god ustanem to mi nekako ligavo.. a kavaljera onako malo samo da mi zapomogne kad vidi da nemogu sama da uradim svoje stvari

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma meni je to lijepo kad muskarac se tako ophodi....

al mi (žene) nemamo pravo na to....htijeli smo ravnopravnost...dobile smo ravnopravnost...sad ju treba da gledamo 8)

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teshko da se chovek odvikne od nekih stvari, koje su vecc od rodjenja stavljene u kolevku. Gledam oko sebe i chudim se svakog dana iznova kako se neki ophode.
- Da li je to nevaspitanje ili nemarnost?
Kako sam osoba koja veruje u dobro ljudima, tako ubedjujem sebe da je to, eto, neka zhurba, tj. nemarnost.
Nije teshko fin da se bude.
Kad treba, otvorish vrata. Kad treba, ponudish sedishte. Kad treba, ccutish o nechemu. Kad treba, okrenesh se na drugu stranu. Kad treba, podignesh ispushteni predmet. Kad treba, nacci pravu rech...
Sve to, naravno, pod aspektom da neccu nista za uzvrat. Inache to prerasta u uslugu sa zajmom.
Dzentlmen i kavaljer to je jedna polako, ali sigurno, odumirucca vrsta! Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kavaljeri,dzentlmeni?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon