www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kavaljeri,dzentlmeni??????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
najgori10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 21
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ti ne znas da bih ti Pridrzavao jaknu, otvarao ti vrata, propustao da prodjes prva, obavezno placao pice, kupovao cvece ili vec sta god????


zato mi se javi vec jednom ... Razz


 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je uvek in i ribe to vole
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako. Sto se tice pridrzavanja jakne, propustanja i otvaranja vrata - naravno. To je odraz kurtoazije i to treba uvek raditi. Mada mislim d anije sustina biti samo kavaljer prema devojci, vec prema svim osobama. Mislim da je to - biti pristojan samo prema devojci, tj kavaljer - nekako vise gluma nego istina. Ali da ne prelazim na tu temu...
Sto se tice placanja pica i kupovanja cveca, to meni ne spada u kavaljerstvo. Prvo, zasto bih ja stalno devojci kupovao pice? Da li ja imam svoja primanja? Nemam! Mene finansiraju roditelji, kao i nju. Dakle, u istom smo polozaju. Zasto bih ja trazio svojim roditeljima stalno pare kad zelim da udovoljim sebi ili nekim devojkama sa kojima izlazim? (ovo su sve retoricka pitanja Smile) (isto tako, ovaj moj stav nece biti na snazi kad se zaposlim Smile). Drugo, kupovanje cveca mi uopste nije odraz kavaljerstva. Malo mi to vise lici na neki ofucani klise. Mislim da treba nesto originalnije da se smisli. Mislim da svako treba da smisli neki pokloncic koji ce vise imati simbolicku nego materijalnu vrednost. (Ja, ponekad, vise volim da uberem cvece na nekoj poljani i odnesem ga devojci nego da kupim buket).
Eto, to bi bilo od mene. Za pitanja obratite se putem privatne poruke ili na mail nikola86@absolutok.net (ta ista adresa mi je i za msn Smile) Smile
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je to neki vid kulture.
Nesto sto je urodjeno i nauceno u samoj kuci...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da to nije samo kultura ili vaspitanje. To covek mora da nosi u sebi (sto bi reko moj profa fizickog "Mora da bude smekerica"). To vam je kompletna licnost. Kultura, vaspitanje ali i sama pojava mora da ostavi takav utisak. Biti dzentlmen je ... ne znam - umetnost Smile
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 01, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je to odraz kulture i vaspitanja!I dobro je neko rekao malo je licemerno biti kavaljer samo prema devojci....ako ste vec kavaljeri i dzentlmeni onda to budite do kraja........naravno da smatram da je to IN...one devojke kojima to ne prija treba da se zapitaju......otvaranje vrata....pridrzavanje jakne......sipanje pica u kaficu.....paljenje cigarete.......podizanje onoga sto ispusti i sl .....je meni sasvim normalno i smtram to neophodno.....a najvise mrzim kada decko npr u kafic prvi udje...onako ispred mene.....dobro sto me ne gurne..onda je odmah zavrsio pricu narocito kada se to desi na prvom sastanku.......ne smatram da treba uvek da mi placa pice...cak se posle nekog vremena ne osecam vise lagodno da on uvek sve placa.....uglavnom jednom ja jednom on.......ali za mene je definitivno IN biti kavaljer........ 8)

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za moju dragu nikad nije tesko biti kavalir. za nju sve moze....
ma nie tesko bit kavalir malo truda i isplati se
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nesto lepo sto moze da se uradi za devojcice, 99% ih pada na to!
 
giovaniI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: Hercegovina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba to gledati kroz prizmu onoga knjiskog bontona,...
svako od nas ima neki osjecaj za to sta i kako postupiti u nekoj situaciji,..
ali bolesno insistiranje na bontonu uvjek i svugdje nije bas normalno.

_________________
'Ko zna zasto je to dobro"
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni za ni protiv, dobro mozda malo vise protiv, ma radis ono sto zelis
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Netko je jednom rekao:
'The more you act like a lady, the more they'll act like gentlemen.'

Ako je dama, dama, u muškarcima budi potrebu da se prema njoj tako i odnose. Dakle, dok god je dama, bit će i gentlemana, osim toga, mislim da to nije samo odraz kulture i odgoja, već i poštovanja koje osjećaš prema dotičnoj osobi. Mislim da nema cure koja ne bi uživala u takvoj pažnji, rjeđe su one koje bi je i znale cijeniti, ali sve bi uživale.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jel ti više prija to, ili da je neki kreten koga ce da boli uvo za sve!? mislim da su to sitnice na koje svaka devojka obraća pažnju, a koje opet imaju dosta uticaja na dalji odnos.

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kavaljeri,dzentlmeni?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon