www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nafrakane ... prirodne...ili..???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 4:13 pm    Naslov poruke: Nafrakane ... prirodne...ili..??? Na vrh strane Na dno strane

Pitanjce za vas muski rode....
Kakve cure vise volite...one koje su tip- top nasminkane, nafrakane ili ste ipak vise za prirodne uredne cure....???



_________________
 
dimke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 35
Mesto: Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma volim ih sve, ali nevolim preterivanje sa sminkom,
te koje preteruju i nisu nesta jer sigurno nesto kriju ispod te faasade
(video sam "modelsice" bez sminke, onakve rosave face FUUJ BLJAK)

_________________
aj pa uzdravlje
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim ako je malo nasminkana nije opasno, al preterano nije vise ni lepo, sutra dan ako se budis karj nje i sminka se skinula ima da se uplasis i neznas sta si radio ko je ova kraj mene Wink
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve jedno je meni, da li je riba nasminkana (samo da nije nista preterano).

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kada ima malo sminke...onako cisto nesto osnovno sto svaka devojka stavlja....malo maskare i neki sjaj ili slicno....

Ne volim pudera pevise....mrzim jake boje na licu....a takodje jaako ne volim CRVENI karmin ala Severina hehe.
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim tip top sredjene ribe..na takva mesta i izlazim.Nema nista lepse od plave Barbike.
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto manje to bolje.
sve su takve bile osim dve koje su stavljale malo pudera i sjaj za usne.
i jedna je malo maskare

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam naucila da stavljam ni puder ni rumenilo Rolling Eyes
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja padam na ambalazu Smile

Za lepo nasmikanim devojkama (i tetama) se uvek okrenem (da se tako izrazim), ali to nista preterano ne znaci...
Ono sto volim je negovana devojka, pre svega.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeee tooooooooooooo
tada je vidis kakva je zaista

bosanke su najlepse

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Senoritica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kao zena cu vam reci sta je za mene lepa zena:

treba biti nasminkana, malo pudera, rumenilo, sjaj, maskara...imati hairextencions, prirodna kosa deluje prosecno, dobra styling i DOBRU ZVAKU! Za mene su najlepse zene: Paris Hilton, Naomi Campbell, Jelena Karleusa, Katie price Jordan...
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

c,c,c,c,c


nijedna od tih...sve je to nasminkano sa kojom kilom pudera i to se sminka sa lopatom...a opet svaka od njih je imala operacije povecanja i smanjivanja ovoga i onoga...mozda jedna od njih nije ali to nemoze da se racuna za lepotu...


kada je devojka bez sminke onda se vidi lepote...cak i bez pudera...bez bez icega...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Nafrakane ... prirodne...ili..??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon