www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Piramide,misterija koja traje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko god se objasnjava ostaje opet nesto od toga misterija.
U svakom slucaju dokaz da je bilo civilizacija koje su bile napredne ili cak naprednije od danasnje.


 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste znali da su Piramide u Gizi istochno na tachno 144 stepena od uskrshnjih ostrva. Od Machu Picchu-a do Uskrshnjih ostrva tako dje 144 stepana. Razdaljina od Machu Picchu-a do Piramida u Gizi je 72 stepena shto je pola od 144.
144 je inache broj koji se nalazi u Fibonachijevom Nizu (niz kod kojeg je svaki broj jednak zbiru prethodna 2: 0 1 1 2 3 5 8 13 21 34....). 144 kad se podijeli sa svojim sledbenikom 233 dobija se 1.618 - Bozhanska Proporcija. 144 Ima josh veze sa Bozhanskom Proporcijom (PHI). Phi = -cos(144)*2. Jedan krug ima 360 stepeni. Kad se od tih 360 stepeni oduzme 144 stepena ostaje 216. 216=6*6*6 (666)..... Zanimljivo? Smile

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
Lord Neverwinter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Feb 2006
Poruke: 3

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haj evribadi ja sam new ovde al o5 zelim da kazem neke stvari o tome kako su piramide gradjene Very Happy Very Happy Very Happy khm khm khm...


mene zapravo ono sto najvise kopka jeste kako su gradjene. Pre par dana mama mi je ispircala teoriju jedne profesorke biologije a zasnovana je na genetici. Naime:

Ko uopste kaze da su piramide izgradili egipcani? Ona tvrdi da su piramide mnogo starije od egipcana, zapravo mnogo starije od coveka. Da piramide datiraju iz perioda daleke praistorije kada su dzinosvki gmizavci hodali Zemljom. Zasto su oni bili dzinosvki? Zbog vece koncentracije kiseonika koja je tada postojala u vazduhu. Poznato je da ako biljci damo kiseonik da ce ona da raste mnogo brze i bolje od one sa manjom koncentracijom kiseonika. Osnova njene teorije je zapravo kiseonik. Ona tvrdi da su nekada pord dzinovskih gmizavaca (dinosaurusa) postojali i dzinovski ljudi koji su gradili piramide. Naravno oni su posle ekoloshke katasrofe koja se desila pre 65 miliona godina nestali kao i dinosaurusi pri cemu se i koncetracija kiseonika u vazduhu smanjila.

Kada sam cuo ovu teoriju totalno sam se zainteresovao za nju i razmislio. Ona je SASVIM moguca s tim sto mi fale dve kockice a to su: Gde su fosili dzinovskih ljudi i za sta su im sluzile piramide?

Za sta su im sluzile piramide mogu da predpostavim samo. Naime poznato je da piramida koncentrise pozitivnu energiju. Primera radi ako ostavite tup zilet uvece u nekoj piramidi ujutru on ce biti naoshtren (ovo sam procitao u knjizi "Faraonovo prokletstvo"). dakle dzinovski ljudi su mogli piramide koristiti kao koncentratore pozitivne energije.

Ostaje jos samo pitanje gde su ostatci tih dzinova? O5 mogu da nagadjam da su ostatci jos uvek tu samo ih nismo pronashli ili su sahranjivani ritualom na neko mesto do kojeg je tesko doci sto takodje nije iskljucivo.

Na kraju krajeva piramide nisu pronadjene samo u egiptu nego sirom sveta a to bi dokazalo rasprostranjenost dzinova (dzinovskih ljudi).


Btw ovo je moj prvi post Very Happy

_________________
The mushroom people are chasing me again!!!
AAAAAARRGH HELP MEEEEEE!!! Very Happy Very Happy Very Happy
 
sem2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemogu da vjerujem da je neko bez moderne tehnike mogao napraviti ovako nesto mora da je postojala neka cudna pomoc
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Piramide su nešto čudesno. I izazivaju veliku misteriju našeg čovečanstva. Danas je teško da bi se i modernom tehnologijom moglo napraviti teko nešto prelepo.
 
KrAyZiE
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 325

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos ne znaju kako su nastale? pa fino,Egipacani su bili velika civilizacija i najpametnija po mom pitanju,imali su i oni genijalce...

kakvi vanzemaljci svasta.. Rolling Eyes :ufff:
 
kt-831-as
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 851

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su među mlađim piramidama, a piramide u bosni? jeste čitali www.priamidasunca.ba jel mislite da ih stvarno ima? ja polako vjerujem da postoje i da su kako kažu stare oko 12 000 godina.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula jesam ali nisam citala clanak.doduse gledala sam na televiziji. Ispade sad jos da su ljudi u Bosni potomci Egipcana..hm..nesto tu ne stima cini mi se Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Cula jesam ali nisam citala clanak.doduse gledala sam na televiziji. Ispade sad jos da su ljudi u Bosni potomci Egipcana..hm..nesto tu ne stima cini mi se Rolling Eyes


Pa zna se odakle poticu ljudi iz Bosne, tako da nema sanse ta su im potomci Egipcani. Smile

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Graditelji piramida su poznavali mjere i njihove odnose. Nažalost moderna znanost je sve to raščlanila, i u tom mnoštvu pojedinačnih slučajeva izgubila smisao o cjelini.
I moje je mišljenje da stvari najprije trebamo promatrati u cjelini, jer tad postaju jasnije Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
begzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 8:33 am    Naslov poruke: visoko Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz Visokog i ni ja nisam vjerovala da ima ovo naše brdo ikakve veze sa piramidama..sve dok nisam otišla tamo i vidjela iskopine....nevjerovatno!!!!! Very Happy
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 9:21 am    Naslov poruke: Re: visoko Na vrh strane Na dno strane

begzi je napisao/la sledeće:
Ja sam iz Visokog i ni ja nisam vjerovala da ima ovo naše brdo ikakve veze sa piramidama..sve dok nisam otišla tamo i vidjela iskopine....nevjerovatno!!!!! Very Happy


Sta ce biti s tim piramidama u Visokom? Evo vec su se pojavili strucnjaci sa rudarskog fakulteta iz Tuzle koji tvrde da ta piramida nije djelo ljudskih ruku, nego
eto, jednostavno djelo same prirode Shocked
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Piramide,misterija koja traje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon