www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dokle smo spremni da trpimo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, retko se desavalo da neko cak i pokusa! I ako pokusa, samo mu se nudro nasmejem, a vec posle par dana, svi znaju sta znaci taj "osmeh"! Nista ne komentarisem! Nikada. A sta bih mu rekla?! Greska moze da se desi! Ponvljanje vec, nije greska. To je bezobrazluk. A bezobrazluk ne tolerisem nikome, ni bratu svom! Ako se oboje zezaMO, onda ok! Ali kao, da proba nesto da me spusti pred nekim-aham, vazi. Doji juce! Wink Moze, kod mame svoje, pa nek se zeza do mile volje! Ja to ne radim, vec dobrih 20 godina, pa ne vidim, zasto bih njemu gledala kroz prste za takve ispade.


_________________


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno mi je nebitno da li je u pitanju veza od dva dana, dve nedelje, dva meseca ili dve godine...Potcenjivanje i "spustanje" na taj nacin je bezobrazluk. Pogotovo ako se to nastavlja i dalje. knknpnkn je sve lepo napisala!
Uopste nisam spremna da trpim takve ispade od svog decka. I ne samo od decka, vec od bilo koga. A ako njemu vec smeta sto ja ne znam sta je flash memorija u telefonu (tvoj primer), onda neka se obrati nekoj drugoj, a mene lepo nek zaobidje sa svojim komentarima i opaskama. Nisam mu ja neka igracka koju moze da omalovazava na taj nacin kad se njemu prohte..a ne ne...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je ljubav u pitanju, onda to nije trpljenje... Ljudi smo, imamo i mane i vrline! Ako prihvatis mane coveka sa kojim si tj ako ti one ne smetaju onda je sve ok. Ne treba trpeti, nista...

Ali ako je rec o ponizavanju onda tu nema sta da se prica. Bezim od takvih ljudi i volim ljude koji umeju da se zezaju na svoj racun, jer sam i sama takva...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zamislite pocetak veze, nekih 2 nedelje, treba uloziti malo truda, a taj neko vas onako u sali podcenjuje (npr: nemas ti pojma sta je flash memorija u telefonu, ili, ooo pa ti razmisljas... )

pa dešava mi se koliko puta da kažem ovako nešto, uglavnom to "ooo pa ti razmišljaš" ali je to uvek u šali, što i druga strana zna, ali nikad javno.... Ne volim da vređam nikog, ali ne volim takođe da i ja trpim vređanje od nekog.
Citat:
e sad da li preci preko toga i ispasti glup (jer taj neko misli da ne razumete da on vas za*ebawa) ili jednostavno okoncati

pa ako te zeza to se odmah vidi i uglavnom se desi sa razlogom, ali ako se priča oduži to više nije šala.

_________________
 
jasnab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 99

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nekog volim,mogu da trpim dugo,dok se ne uverim da ta osoba ne zeli da ulozi ni malo truda i nastavlja po starom,ali zato kad to stignr do odredjene granice,e onda nema pomoci.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ako je ljubav u pitanju, onda to nije trpljenje... Ljudi smo, imamo i mane i vrline!


Koliko sam ja ukapirala, ovde je rec o "spustanju" druge osobe, provociranju, nepostovanju i omalovazavanju. Vrlo je ocigledno da on radi i govori nesto sto njoj mnogo smeta. A da li se takve stvari rade osobi koju volimo? Mozda je to neka nova "moda", ali ja sam definitivno onda pristalica stare, gde se ljubav i odnos koji se javlja u ljubavi pokazuje na drugaciji nacin, sa nekim oboma prijatnijim dijalozima...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam ja sam to trpela nekih 15 meseci i onda sam se naglo ali u bukvalnom smislu trgla i otvorila oci i oterala ga tamo gde netreba.. Mr. Green
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tamo gde ne treba ili gde treba Smile Smile Smile
Kad mi neko mnogo znaci, ja tolerisem ama bas sve, ali mislim da to ne ispadne dobro po mene...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Me nema šanse...takva sam po prirodi da jednostavno nikad ne dam na sebe. OK ako je zezanje, i to obostrano, ali tačno se zna šta je granica. Vređanje je bezobrazluk, i to nikada ne bih tolerisala. Rekla bih mu da ide i to lepo da kaže svojoj mami! New Evil

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog ljubavi trpim ono sto ne bi istrpeo nijedan covek na svetu ali kad nekoga volis onda mozes da trpis onoliko koliko nokad to ne bi radio

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog ljubavi trpim ono sto ne bi istrpeo nijedan covek na svetu ali kad nekoga volis onda mozes da trpis onoliko koliko nokad to ne bi radio
 
medena_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam skoro u toj situaciji,ali kad sam pocela sa deckom sa kojim sam,polako sam se okretala njemu i danas mgu da kazem slobodno da sam izbrisala iz srca momka kog sam jako volela i koji mi je napocetku veze u kojoj sam bio vise u mislima nego decko
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> dokle smo spremni da trpimo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon