www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dokle smo spremni da trpimo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponizavanje ne trpim vracam troduplom merom .......... izblamirala bi ga u drustvu gde bi najmanje ocekivao i onda ga ostavila.....bez obzira sto je to samo pocetak veze

 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema teorije da bih to trpela.. koliko ti njega mozes da volis a zabavljali ste se 2 nedlje...?Cuj, razlozi omalovazavanja i nepostovanja, provokacije itd. su mahom to sto se osoba koja pribegava koriscenjem pretkodno navedenih, oseca iskompleksiranom.. mora da se dokazuje.. da se oseca bolje.. Zar vredi?
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u stanju bas svasta da trpim (osim fizickog nasilja) iako mi drugi govore da se time ponizavam...Trudim se da se bar malo promenim Smile
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam dugačak jezik pa znam odgovoriti kad me netko za*****a, pa mi to ne bi smetalo.. Više mi smeta kad se za*****a s mojim osjećajima
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trpila bih za...anciju do određene granice,ali
da me ponižava pred svima tako nekim izjavama....
nema teoretske!!!!neka se J..e!

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad je gore trpeti pishicku torturu nego ista drugo na svetu..ond kada se izgleda savrseno..a znate da nije..kada iznapolja svi vide sjaj i glamur..a vi iznutra trunete..to kada dodje.onda vise ne mogu da trppim..ili pocnem da se raspadam ili odlazim..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ti neko vec nakon 2 nedelje zabavljanja radi takve stvari onda je to znak da te ne postuje i po meni to odmah treba prekinuti
 
silly_one
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke male zezancije ok ali praviti od nekoga budalu... definitivno ne, zasto bi to trpila
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Hello Na vrh strane Na dno strane

Pa spremni smo da trpimo onda dokle smo spremni, ne volim ponizavanja i ljubomoru i lazi, ali mislim da je zezanje ok, ali ne preterano...
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve ima svoje granice...treba nekad razlikovati salu od neceg sto je mozda vise podcenjivanje...mada i sala mora imati odredjene granice...ali sigurno da NEPOSTOVANJE!!!!!!,omalovazavanje,prevaru,LAZ!!!!!!!!,uvrede,i dreku ne bih trpela ni da je poslednji na svetu...onda bolje biti sam...a majstor sam da namirisem laz ili nesto sto mirise na to..jednostavno osetim Wink
 
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obostrana zezancija je OK. Ali kad neko pretera, to vise nije dobro i trebalo bi to prekinuti
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolichina nashe ljubavi je kolichina bola koji mozemo da istrpimo......

znachi..sve je relativno.da li se volite ? ili je to samo flert ? ili usputna stanica ? ili se poznajete premalo ?...to je na nama da procenimo i donesemo odluku...strpljenje se ponekad isplati. oho..i te kako, ponekad je gubljnje vremena.

ako je ljubav..mora da ima malo boli.to je jednostavno uvek u vezi.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> dokle smo spremni da trpimo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon