www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dokle smo spremni da trpimo
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 1:52 am    Naslov poruke: dokle smo spremni da trpimo Na vrh strane Na dno strane

zanima me dokle ste spremni da trpite u vezi neke 'lose stvari', tacnije stvari koje vas narviraju...
zamislite pocetak veze, nekih 2 nedelje, treba uloziti malo truda, a taj neko vas onako u sali podcenjuje (npr: nemas ti pojma sta je flash memorija u telefonu, ili, ooo pa ti razmisljas... Smile )
i pomalo vas onako indirektno za*ebava...
e sad da li preci preko toga i ispasti glup (jer taj neko misli da ne razumete da on vas za*ebawa) ili jednostavno okoncati stvar...


 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo sam nezbodna kada su takve stvari u pitanju Wink
Ne postoji ta osoba kojoj bih ja dopustila da me ponizava.....ako se to dogadja u prvih 2 nedelje veze..pitala bih se sta bi bilo dalje,do kakvog bi ponizavanja jos doslo.
Jednostavno tako nesto ne bih mogla da trpim.
 
bringli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To u prvih dve nedelje nije u opste ozbiljno ,i to je pokusaj da vam se ta druga osoba priblizi ,verovali vi ili ne ! to ja radim stalno Smile
al uglavnom i devojke to rade meni pa tako nadjemo neki zajednicki jezik
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ponizavanje ni nepostovanje u svakom smislu.Zezanje je ok,ako je obostrano Smile

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
lola_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 37
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije se jos uvek rodila ta osoba zbog koje bih ja trpela nesto sto mi smeta ...

_________________
K'o da sutra ne postoji ...
 
zola_nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yeki je napisao/la sledeće:
Ne volim ponizavanje ni nepostovanje u svakom smislu.Zezanje je ok,ako je obostrano Smile


U pravu si mislim da su oni koji se zezaju na tudj racun pravi kreteni, budi faca pa se zezaj na svoj! Laughing
 
maji
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo malo mogu da trpim,pogosoto ako su ponizavanja i provokacije u pitanju.a to mi je mana posto sam vec zbog toga par puta bio na sudu...
 
djaligator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma onaj ko iskreno voli taj je spreman trpiti do kraja
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav gradi mostove gdje ih nema.

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako sam strpljiva..i jako puno mogu da pretrpim..kada zaista iskreno, od srca volim.....ne dozvoljavam da me srozava, vec ga po kratkom postupku spustim na zemlju..ali to nema vezesa ljubavlju..to je dokazivanje..neki su ljudi skloni tome...coveka volimo sa manama i vrlinama...ponesto mu i promenimo..pomalo pretrpimo..e...to je ljubav Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Jako sam strpljiva..i jako puno mogu da pretrpim..kada zaista iskreno, od srca volim.....ne dozvoljavam da me srozava, vec ga po kratkom postupku spustim na zemlju..ali to nema vezesa ljubavlju..to je dokazivanje..neki su ljudi skloni tome...coveka volimo sa manama i vrlinama...ponesto mu i promenimo..pomalo pretrpimo..e...to je ljubav Wink


Mislim da je Pinkie sve rekla. Potpuno se slazem

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta bi mi trebalo biti da na taj nacin ponizavam osobu s kojom sam u vezi. Ne bi imao puno razumjevanja za neku koja bi se tako samnom razgovarala.

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> dokle smo spremni da trpimo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon