www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dokle smo spremni da trpimo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Re: dokle smo spremni da trpimo Na vrh strane Na dno strane

Dafna je napisao/la sledeće:
zanima me dokle ste spremni da trpite u vezi neke 'lose stvari', tacnije stvari koje vas narviraju...
zamislite pocetak veze, nekih 2 nedelje, treba uloziti malo truda, a taj neko vas onako u sali podcenjuje (npr: nemas ti pojma sta je flash memorija u telefonu, ili, ooo pa ti razmisljas... Smile )
i pomalo vas onako indirektno za*ebava...
e sad da li preci preko toga i ispasti glup (jer taj neko misli da ne razumete da on vas za*ebawa) ili jednostavno okoncati stvar...


prvo reci što ti smeta, ako se ne popravi, idi


 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se vraca sve se placa...uvijek vracam istom mjerom... Wink
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podnosim kada me neko ponizava i zajebava...a i ako to pokusa...proci ce duplo gore...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od situacije...ali mogu mnogo malo Sad

_________________
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo onog koga iskreno volim mogu da trpim dosta al naravno da bi sa tom osobom razgovarala i nebi morala da trpim
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo toga mogu da pretrpim i pretrpio sam, ali svemu jednom dođe kraj, pa tako i mojoj pretrpeljivosti. ne može se u bezdan trpjeti nešto, kad tad mora da pukne djelo na vidjelo. nema te osobe zbog koje bi ja dao na sebe, dopuštao sam to, ali me dobro izučilo. nikad više, najviše treba voljeti sebe, da bi se moglo voljeti i druge.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trpim dok mogu,ali kad puknem bezi dalje od mene i sto brze...ako je to osoba do koje mi je izuzetno stalo istrpecu sve,ali cu i reci pa mozda to vise ne bude radio,Za svaki problem je najbolje resenje razgovor.Sa tim se sve moze resiti!!!

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa što bih ja bilo što trpela, dok je rečeno u šali, ok je, volim i ja nekad začikavati netkoga. Ali ako mi nešto smeta, ako me netko vrijeđa - ne trpim ni sekunde. Zdravo - doviđenja. Možemo razgovarati, zezati se, ali vrijeđati se - neka hvala. Wink
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uvek zezam na svoj i na tudji racun,tako da mi ne smeta kod prijatelja,ali neko da se zeza na moj racun,a da me pritom ne zna ili smo se tek upoznali to mi smeta i ne volim to.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa n ije se rodio taj koji ce mene da ponizava i da ja jos to moram da trpim, a kamoli da podnosim, makar ostala sama


nego, imam primere svojih drugarica koje trpe izrazito ponizavanje i jos pri tom cute ,ne znam zasto....e to mi vec nece biti jasno.....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:

nego, imam primere svojih drugarica koje trpe izrazito ponizavanje i jos pri tom cute ,ne znam zasto....e to mi vec nece biti jasno.....


Također! Dvije cure koje sam znala ranije uvijek ali uvijek kažu na kraju ,, Ali on mene voli, pa što ako mi to radi,,

Shocked

Ja im onda lijepo kažem ,, E, neka, kad si takva, i treba onda to da ti radi, može mu se kad si glupa!,,
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da to u startu treba zavrsiti.Mislim na potcenjivanje.Cisto da se zna...Odmah joj das do znanja da to ne moze tako,pa onda malo ti pocnes da "gazis" i sve ce biti ok.Jer inace,ispadas glup...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> dokle smo spremni da trpimo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon