www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dokle smo spremni da trpimo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trpim sve, pa makar gazio po meni (što nikad nije radio), jer ga volim. meni je ljubav na prvom mjestu, a ne ponos Wink


_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da te voli i postuje,ne bi ti morala da "trpis".
Ja sad uopsteno pricama,ali generalno ne trpim. Preko nekih stvari mogu da predjem, nesto mogu da istolerisem,ali kad dodje do stadijuma da moram da "trpim"...pa trudim se da ne dodje do toga.Nadam se da me pamet nece izdati u kljucnom trenutku.
Ljubav ne boli
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
trpim sve, pa makar gazio po meni (što nikad nije radio), jer ga volim. meni je ljubav na prvom mjestu, a ne ponos Wink


E i tebi ću onda vrlo rado reći - i neka gazi onda po tebi, i treba i ja bi po tebi onda gazila - nemoj da imaš svoje JA, nemoj da imaš svoje mišljenje, želje i ličnost, nemoj da činiš ništa za sebe, nemoj da naučiš da djeliš sa ljudima sve i da balansiraš ljubav, život i svoje želje nego budi njegova robinja i kad te bude prvi put udario ( ne mora da znači da hoće ali možda i bude ) javi nam se ovdje pa da te čujemo onda.
Ovoliku ograničenost doslovce nisam čula. A toliko je žena koje trpe a i da hoće nemaju gdje da odu. A ti se praviš pametna i iskusna, nemaš ni 20 godina garant. Wink
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ... "trpis" dokle imas energije... dok ne umres...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi. Ako je na pocetku veze i ako nisam zaljubljena sigurno je da necu trpiti to.
Ali ako zaista volim, jesam strpljiva i razumna.
Voljena osoba ipak mora imati postovanja prema meni.
Mozda ce pokusati dva tri puta da me zzz ali posle vise nece moci, jer cu ga lepo i vrlo brzo spustiti na zemlju kao sto je i on pokusao mene tako da spusti.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista ne mora da se trpi...ako je ljubav i postovanje uzajamno , sve je u redu, u protivnom, cemu gubljenje vremena i to"trpljenje"....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Ljubav ne treba da zahteva ništa a da neko leči komplekse na meni, ne pada mi na pamet. Sve što smeta treba se reći u protivnom se to skuplja u nešto jako loše i negativno. Neće ta osoba znati da ceni što "prikrivate" njene mane. a ono čuveno Hvala nikad nećete dobiti~

_________________
~Duo de la muerte~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm, sve zavisi kao ko od nas definise to "trpljenje",da li je to fizicki ili je to koliko smo spremni da istolerisemo ili nesto trece.
kao sto vec negde gore napomenuh, ne bih bas da dodje to tog stadijuma da trpim. da se trudim, da pokusavam da razumem,da ulazem u tu vezu da.. to cu svakako uraditi..
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno mogu dosta toga da trpim...lazi(ne mogu mnogo da rpim lazi,ali neke mogy.,..sve zavisi koliko ga volim),okretanje za drugim devojkama,prevare,ogovaranje....ma dosta toga mogu da trpim za ljubav.stop bi rekla ..:: MaYa ::.. "trpim sve, pa makar gazio po meni".Nekad cu mu mozda nesto reci u vezi toga,i sve sto treba da kaze je "volim te",cak i ako je i to laz i oprosticu mu sve,jer ga volim...bas dugo i dosta toga mogu da trpim,ali ne mogu da trpim zauvek.Sve ja to trpim neko vreme,ali onda jednostavno puknem i ostavim ga bez ijedne suze.samo zato sto izgleda da je u veszi sve super,samo zato sto ga volim ne znaci da ne znam da me laze.i sve to trpim,al onda puknem i od veze za koju su svi mislili "perfektna veza" ostaju samo mrvice...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek dajem maximum. U svemu. Ljubavi i poslu. Tako da 'trpim' dok se ne iscrpim. Do poslednjeg atoma snage. Verujem da sam tako dala sve od sebe, da sam iskoristila i poslednju eventualnu šansu, momenat za spas. Možda grešim, možda preterujem...ali tako sam satkana.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 15, 2009 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam volela preterana zezanja na svoj racun,iako se vrlo cesto sprdam na svoj racun.
trpim dok ne pocne da me bas vredja.
onda poludim i sve kazem.
npr.poslednji put kad sam nekog trpela bila je to drugarica koja je konstantno bila drska prema meni.
izdrzala sam neke 2 nedelje.
mislim da sve to zavisi(nase strpljenje) od osobe koja nas nanervira,ili nervira i od same situacije.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke stvari treba da se prećute ili da se neobraća pažnja na njih.
mada mi ovo početno pitanje ili šta je već liči na nešto kao da je neko dobro zaljubljen
u nekoga.ali nezna da to kaže pravim rečima,pa onako kao neka šala.
ustvari što taj neko misli da je šala.barem meni tako izgleda,ja da sam u takvoj situaciji
otvoreno bih rekao šta mi smeta.pa ako je toj osobi stalo do tebe
mislim da bi prestao sa tim sitnim ljubavnim provokacijama.
a tebi bi bile mnogo jasnije stvari na čemu si tj dali je vredna ta osoba tvoje ljubavi i pažnje.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> dokle smo spremni da trpimo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon