www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prastanje...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 2:45 am    Naslov poruke: Prastanje... Na vrh strane Na dno strane

Zanima me jel postoji nesto sto nikad ne biste oprostili nekome koga zaista volite?
I sta je to preko cega nikada nebiste mogli da predjete? Rolling Eyes


 
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerovatno bih tesko,pretesko oprostila da me prevari sa bilo kojom mojom drugaricom...inace se bryo ljutim,pa bi to bio vjerovatno odlican razlog da se dobro,dobro posvadjamo...
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno laz ! Kada je ljubav u pitanju...na laz sam posebno osetljiv!

Cak i da me devojka prevari a da mi to i kaze...ne znam sta bih ucinio. Oprostio mozda i bih ali zaboravio ne.
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nebih ni oprostila ni za boravila kada bi me voljena osoba prevarila Sad
Najvise sto mrzim je laz Evil or Very Mad
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja jedino da ponovim-laz i prevaru !!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bi oprostila da me udari.
Prvo bi mu verovtno iskopala jedno oko,
a onda bi ga poslala u bestragiju Evil or Very Mad

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevaru ne bih nikad oprostio, i to sve jedno dali bi mi priznala ili ne...prevara je prevara.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za prevaru ne znam.....mozda bih mu i oprostila..kazem mozda.... jer covek ne moze unapred da govori o stvarima koje nije doziveo.....
a laz....nikako.....

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

intrige ne prastam
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruskica je u pravu..ako bi ikada podigao ruku na mene...tu bi nam bilo kraj..zauvek!!!!!! Prevara ,grrrrrrrrrr...ne znam,kakva sam naivna mozda bih i oprostila,al bi me to uvek iznova i iznova mucilo,pa bih sigurno u jednom momentu odlepila ,al bas i tu bi tek bio KRAJ!!!!!!!!! A laz,pa to se nekako podrazumeva u ovoj prichi!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mu nebih oprostila kad me nebi krsenuo kad je meni ceh i kad se meni digne...
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

morala bi da mi nesto jako da zajebe da joj nebi oprostio.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prastanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon