www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prastanje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
tastatura1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 42

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Re: Prastanje... Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Zanima me jel postoji nesto sto nikad ne biste oprostili nekome koga zaista volite?
I sta je to preko cega nikada nebiste mogli da predjete? Rolling Eyes


Ako se iskreno u dusi kaje onda ne postoji taj greh koji ne bih oprostio.


 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da je sat vremena pre mog dolaska ljubio i jeb.. drugu devojku i onda posle dolazi i mene ljubi i samnom se mazi!!
 
leptiric_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opcenito nevjeru ne bi oprostila... a pogotovo ne da me prevari recimo sa najboljom prijom... a svakako ne bi ni da digne ruku na mene...

_________________
Surprised) ...If you talk about me
I got some advice
Click your heels three times
And say “i wish i had a life““...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno mogu neke stvari oprostiti posle iskrenog razgovora.Prijateljima mogu dosta toga oprostiti.Mada u poslednje vreme retko vise ista prastam...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
rikardo1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz.

Ne mogu prevaru da uracunam tu jer ne moze da me prevari obzirom da ima dozvolu da radi sta joj volja. Da li ce dozvolu da iskoristi, ne znam. Za sada nije... A nisam ni ja moju Smile

Ali nikako ne sme da me slaze.
 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja oprastam sve,ali prevaru nikako...
 
yayoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.... prevaru... i da me udari. to nikad

_________________
A kick in the ass is a step forward
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa laz,kad me pravi budalu i da me prevari sa nekom drugom.to nebi oprostila.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponead mislim da sam u stanju sve da oprostim..ali veceras cini mi se da laz nikada ne bih oprostila..samo veceras ne

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada mislim da nista ne bih mogla oprostiti....ni najmanju stinicu...valjda mi je dosta prastanja u zivotu....ne zelim prastati vise...bar ne neko vreme...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prastaju samo veliki...ma koliko ih to bolelo,
zato oprosti....mozda ce i tebi nekada oprostiti,
ali ne zaboravi jer tebi nece sigurno...
 
pedja86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevaru nikada ne bih oprostio,a sitnice da
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prastanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon