www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prastanje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
primarius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prastanje da, ali nikako prastanje u vezi prevaru ne bih mogao da oprostim

 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom nisam presla preko prevare i necu ni ako mi se opet desi.to je stvar koju ja poistovjecujem sa izdajom i necu da je oprostim.nikada i nikome
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako, ama baš nikako i nikada ne bih oprostila prevaru...Da ga volim ne znam koliko...Sadašnji s kojim sam 3 godine da mi prizna prevaru ili da ja saznam prekrižen je zauvijek u mojem životu,jer smatram da ne postoji opravdanje za takvo nešto...Jednostavno ne postoji!Onaj tko te voli ne može si dopustiti tako nešto i poigravati se s tobom i tvojim osjećajima!!!!!
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lanamikus je napisao/la sledeće:
Nikako, ama baš nikako i nikada ne bih oprostila prevaru...Da ga volim ne znam koliko...Sadašnji s kojim sam 3 godine da mi prizna prevaru ili da ja saznam prekrižen je zauvijek u mojem životu,jer smatram da ne postoji opravdanje za takvo nešto...Jednostavno ne postoji!Onaj tko te voli ne može si dopustiti tako nešto i poigravati se s tobom i tvojim osjećajima!!!!!


A sta ako se to jednostavno desi ne kontrolisano??
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam,ja sam pre uvek mislila da nikada ne bih oprostila prevaru,ali kad mi se to desilo,tj kad me decko kojeg obozavam prevario......promenila sam misljenje..........tj oprostila sam mu,ali zato sto je pokazao da mu je stalo do mene i zato sto ga volim,ali mu npr ne bih vise oprostila,da mu se to ponovo desi
 
jasy
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 1795
Mesto: Daleko Bogu iza ledja

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevara New Evil ne ne oprastam nema posle j..... nema kajanja
izvinjavam se na izrazu

_________________
ljubav, dobra kola i ženske??????????
 
Medeno srce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2006
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz i prevaru.
 
pinkybgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 123
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih mogla da predjem i da oprostim prevaru. Jer to znaci da me decko ne postuje, a postovanje i vernost je veoma bitno da bi neka veza funkcionisala...
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam svom decku oprostila prevaru,i svi kazu da me sada mnogo vise postuje,kaje se........sad je sve ok.....zaboravljamo polako to oboje.....a sad dokle ce da traje......mozda mu se ponovo desi neki ispad...ali onda nema oprastanja
 
BojanP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 34
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi pod kojim se uslovom desila prevara(alkohol) i kome.Kada muskarac prevari to moze biti izato sto npr nije imao sex npr par meseci i to moze biti samo avantura iako jos uvek potpuno voli svoju devojku i svestan je da je 5 puta bolja od ove sa kom ju je prevario i da mu ne pada na pamet da je ostavi .Kada devojka prevari tipa onda je manja verovatnoca da je u pitanju samo avantura vec ona to cini uglavnom jer je nezadovoljna postojecom vezom i trazi bolju. Tako da je ostajanje u takvoj vezi samo gubljenje vremena.
Znajte da su istrazivanja pokazala da zenski pol ima 20 puta mane hormona za sex tako da kada je zena bez sexa 17 dana to je kao da je muskarac bez istog godinu dana sad vi vidite koji je to pritisak Wink

_________________
To boldly go where no man has been before!!!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam mozda bi mu i oprostila,ali stvarno zavisi..ja nikad nisam bila u takvoj situaciji,ali videcu vec.........

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
mmacek15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 148

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oprostio bi ako bi me uvjerila da je to napravila zato sto ju je na tren opcinio
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prastanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon