www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav ili ponos ????
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 18, 2004 7:25 pm    Naslov poruke: Ljubav ili ponos ???? Na vrh strane Na dno strane

Sta je jace i cega bi se pre odrekli, sta vam je prece... i zasto?


_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 18, 2004 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre bih se odrekla ljubavi nego ponosa...
Jednostavno neznam zasto ali tako razmisljam..
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 18, 2004 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da treba uvek zadrzati ponos...jedino u bas nekim extremnim slucajevima treba dozvoliti da pobedi ljubav....mozda gresim ...ne znam....

_________________
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2004 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam tacno na sta si mislila kada si rekla ponos,ponos u drustvu ,licni ponos ili.....licni ponos uvek treba da postoji, ako ljubav treba da bude prepreka nekom nasem ''ponosu'' onda to i nije ljubav.........uvek bih pokusao da napravim kompromis, treba znati ceniti i postovati stvari......

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto bi se morao odricati bilo cega??? ja bi zadrzao i jedno i drugo!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rainy..mislila sam na licni ponos pre svega.. mada se moze tumaciti kao opsti ponos...znaci ..bilo kad, bilo gde, bilo s kim.....

Robi...najlepse je zadrzati oboje ali sta ako to ne ide..??.ako je to ne moguce, pa moras praviti kompromise????

_________________
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa onda napravis kompromis.....uostalom,ne mozes voleti nekog ako mu trazis da se odrekne ponosa i obrnuto!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde nema iskljucivanja..... ko zna sta nosi dan a sta noc..... nikad ne bih mogao da tacno kazem..... od situacije do situacije.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba samo razlučiti da li ponos ili sujeta?
Tu bude nekih grešaka, pomešaju se pojmovi i bude kvrc.

Ne može se odreći ni jednog ni drugog,
i prava ljubav, kao i ponos, egzistiraju zajedno!?

Shocked

Ako nisu zajedno... ma pitanje nešto nije dobro naštimovano!?

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

the_cica je napisao/la sledeće:
.....uostalom,ne mozes voleti nekog ako mu trazis da se odrekne ponosa i obrnuto!!!!!



pa upravo to.valjda Yasmin pre misli na ponos u smislu kao neka gordost ili sujeta...to je mana

_________________
Kaze Crnogorac ocu:-Vec sam deset godina na studijama elektrotehnike,dosta mi je ,prelazim na medicinu.
Kaze otac njemu:-Ti kako hoces,ja i deda ostajemo.
 
Tulumba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Mar 2004
Poruke: 46
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene licno je ponos najgluplja stvar na svijetu, ja na ponos gledam kao na najvece ogranicenje koje ljudska vrsta posjeduje, ljubav mi je mnogo dragocenija od ponosa, a sasvim druga stvar je kada vidim da neko koga volim svjesno pravi budalu od mene - i to konstantno, par puta mogu oprostiti i probat potjerat vodu na svoju vodenicu, al ako stvarno vidim da neko nema skrupula, onda vec i ljubav sama po sebi nestaje, tako da ponos tu nema puno posla...

postoji i druga stvar, kakda me neko izigrava duze vrijeme, a ja to ne shvatam, i onda spoznam citavu situaciju, tad nastupa razocarenje, ali ne i ponos.

i nikada mi ponos nije bio povredjen, ako sam u ljubavi dao sebe citavog, i prepustio se nevino kao dijete nekome, a on me zajebava i ne cijeni, nikada mi nece proraditi ponos, mosda samo mali bljesak - ali ja ga ugusim. I nikada mi nije zao ako sam nekom dao povjerenje, u mojoj glavi je to plus za mene a ako je to povjerenje izigrano pokusavam da sagledam situaciju najrealnije sto mogu - i ako tu vise nema realne buducnosti, odlazim...
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponos treba sacuvati,uvek..al lepo rece Stari..treba razgraniciti ponos i sujetu,sto je ponekad stvarno tesko...A za pravu ljubav vredi se boriti,al opet treba razgraniciti i ovde pravu,od onih koje na takvu mnogo lice,al nisu..bla,bla,bla..Ma sve se svodi na da drzimo ljubav i ponos u paketu,pa sta nam Bog da!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav ili ponos ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 1 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon