www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mi volimo pivo, a pivo voli nas!!!
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2004 1:36 am    Naslov poruke: Mi volimo pivo, a pivo voli nas!!! Na vrh strane Na dno strane

da li pijete pivo?
domace ili strano?
svetlo ili tamno?

Ja pijem pivo, obozavam MB!!!

PS.Od 19. do 22. avgusta je festival piva u Beogradu, a ako vas zanima nesto vise o tome, vi pogledajte ovde:

http://www.belgradebeerfest.com/2004/sr/o_festivalu.html




Poslednja prepravka: niko_kao_Bane on Čet Avg 26, 2004 12:54 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Shaolin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2002
Poruke: 5

PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2004 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi vole pivo.pivo je puno vitamina.tudje hocu svoje ne dam. Wink

_________________
"NEBO I ZEMLJA PROCI CE,A RECI MOJE NECE PROCI"-Luka 21:33
 
Johhny_Azra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 16, 2004 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... od domacih prednost dajem apatinskom, to je valjda moc navike, jer mu je konkurencija vise nego dobra... od stranih Fosters, mada ga ne bije dobar glas... meni prija, valjda zato sto ne trazim od piva previse Rolling Eyes
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 18, 2004 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam pivo i to MB!
Nekako mi je pitkije od svih.Samo se bojim da ga ne upropaste vremenom kao i sva ostala piva tipa Jelen,koje je nekada bilo mnogo bolje.

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 19, 2004 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasliste koga cete da pitate za pivo Very Happy Very Happy Very Happy

posto zivim u inostranstvu, primoren sam da pretezno pijem strano, ali kad dodjem dole, nema veze koje, bitno je da je zuto Very Happy

Najbolje, definitvno najbolje pivo koje sam pio do sada je bilo pre dve godine u BG-u u Bonafides-u sa SF-om i Nenad-om, pivo na tocenje, neznam tacno koja je marka bila moracu da pitam SF-a, samo znam da je to bilo inace pivo za izvoz i da ga vise ne toce, slu cajno su imali neko burence tu a ja sam slucajno imao srecu da bbudem u pravom trenutku na pravom mestu Very Happy

Kad se setim podje mi voda na usta.... Razz

Izmedju 19. i 22. Avgusta necu biti dole, ali cu zato biti 7. avgusta na okupljanju clanova sa burek-a.... jedvca cekam Razz Razz Razz Razz Razz

Ko ima volje i vremena, nek svrati, nalazimo se u 14:00 na Trgu republike kod konja pa picimo dalje.. Wink
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 22, 2004 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako posle trga odemo na adu, vec nas vidim u pivnici, koja ima mogucnost da primi stotinak pivopija, ali se plasim da nemaju dovoljno veliku burad, zato cu ja preskociti trg i cekam vas na adi da na vreme rezervisem jedno bure za sebe Smile

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....a, vidim ja planirate pivske bahanalije 7.og, a mene ne zovete? Okay, onda ću da glumim padobranca. Ready or not, here I come....
Btw, mLogo sam zahvalna kad je vops u pitanju: meni sve te marke imaju identičan ukus pošto sam početnik kao pivopija i svako mi je dobro da bolje ne mož' biti...
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:

Izmedju 19. i 22. Avgusta necu biti dole, ali cu zato biti 7. avgusta na okupljanju clanova sa burek-a.... jedvca cekam Razz Razz Razz Razz Razz

Ko ima volje i vremena, nek svrati, nalazimo se u 14:00 na Trgu republike kod konja pa picimo dalje.. Wink

dule i ja idem sa tobom Very Happy
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ima MB piva,ako ima dolazim i ja pa da napravimo takmicenje u ispijanju krigli, a posle....
neka nam je bog u pomoci kada se budemo spustili u adu Smile

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Flexi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 9
Mesto: Ogulin, Velika Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 01, 2004 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto nisam već jako dugo bio u Srbiji ne znam što se tamo pije al ovde kod nas u Hrvatskoj Žuja je najbolja!!!! Kad dodjem u Srbiju sigurno ću se napit piva pa mi pomozite u odabiru!!!! Ako nije problem!!
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2004 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Secam se da sam kao klinka krala deki flasu i sakrivala se pod sto,pa dok ne smaknem pola flase ne izlazim Twisted Evil hihihihihihih pa sam zato posle dzonjala celu noc i ceo dan ko zaklana Laughing
E a posle mi se odjednom pivo ogadilo i evo od svoje desete godine pivo nisam ni liznula.
sa drustvom poneki put smaknem neki koktel ali bezalkoholni ili u diskoteci popijem jedan ICT Smirnof koji me samo opusti ali nista vise od toga jer sam se za svoje punoletstvo tako napila od jedne case sampanjca da sam samo sela i plakala celo vece a da ni sama nisam znala sto placem Laughing

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2004 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jok Flexi,nije problem.Dodjes na neko nase okupljanje i ja cu ti pokazati piva.Preporucujem MB!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mi volimo pivo, a pivo voli nas!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 1 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon