www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tenis....
Strana 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Tenis.... Na vrh strane Na dno strane

Cao dragi navijaci "belog sporta",

neka ovde bude prostor za sledece....

* Ko vam je omiljeni/a teniser/teniserka (za Anu Ivanovic i ostale igrace/igracice iz SCG ima posebna tema)??

* Pratite li turnire ili samo velike??

* Ko je po Vama najbolji/a teniser/ka svih vremena??

* Stavite slike, rezultate, novosti i sve sto je vezano za tenis na ovoj temi...

Pozdrav! 8)


 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Federer je najkompletniji igrac u zadnjih ko zna koliko godina.Fenomenalan je! 8) Uglavnom pratim velike turnire,a omiljeni penzionisani igrac je svakako Boris Beker.(uz svo postovanje prema sjajnom Samprasu).Sta jos reci,pa gledajte wimbledon Very Happy
 
milicaodcz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2004
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od muškaraca najkompletniji igrači su Federer i Nadal, a što se tiče žena tu je Enanova, a ni Kim Klajsters nije loša
 
nukec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

možda more da pobjedi i kakav novi ove dane u wimbledonu... ne znam ko je četvrti igrač al znam da su u finalu federer i leyton hewit.
 
spuzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je neprevazidjen pit sampras!!!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno pratim velike turnire, a manje kad imam prilike (kad ih ima na TVu), ali pratim ATP i WTA listu. Malo sam veći ljubitelj ženskog tenisa, nekako mi je lepši za gledanje (sporiji)...
Omiljeni teniseri, svih vremena su mi Sampras, Agasi i Živojinović...a od ovih novih me oduševljava Federer Wink
A od ženskih, mislim da su Monika i Štefi neprevazidjene...ali od ovih mladjih mi se mnoooogo dopada kako igraju Žastin Enan-Arden, Ameli Morezmo i naša Ana Ivanović 8)
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marat Safin je savrsen! Kakvo telo ima,sjajno a i igra extra obozavam ga jeste da je malo popustio od kad je osvojio US open ali dobro ove godine i australian bice jos tih velikih titula! I kakve ribe seta vrh,decko je stvarno super i visina i sve.....

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 7:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se vama da je federer trenutno najbolji igrac,meni se svidjaju nadal i safin.od teniserki mozda miskina,sarapova i pirs.gledam samo vece turnire.kod mene u gradu su otvoreni tereni sa sljakom pa sam sa drustvom cesto tamo.mnogo je zanimljiv ali i naporan

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
milanche2111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

federer je stvarno najkompletniji a li ja navijam za Roddika, i cekam sutrasnje finale da odmere snage, a od zenskih gotivim Sharapovu i Tatianu Golovin i naravno nasu anu ivanovic!
 
travicata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roddick
Sharapova
Najbolji svih vremena Sampras i Edberg
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja pratim tenis od malena, cini mi se od 7. ili 8. godine mog zivota. Moj idol je tada bio Stefan Edberg. Pratio sam sve njegove igre, i uvek sam se nadao da ce da pobedi protiv Boris Becker ili Ivan Lendl. Lendl mi je sa vremenom isto postao drag. Oko 1994 se pojavio Richard Krajicek i on mi je do sad ostao najdrazi igrac. Kad sam njega gledao, sam se zalepio za televizorom. Nacin kako je igrao, se meni dopao. Jedno vreme sam isto igrao tenis u klubu (ukupno 2 godine) i kopirao sam njegov stil. Jak servis, odma na mrezu i da sto manje radim sa Baseline. Kad je 1996. godine pobedio Wimbledon sam bas srecan bio! Very Happy Michael Chang pamtim po njegovoj volji za borbenost a Patrick Rafter po njegovom nacinu da pokaze da igra tenis sa voljom ... od ove nove generacije najradje pratim Andy Roddick i Marat Safin. Safin ume da bude najbolji za tren, a kad se ne koncentrise igra kao amater, ali i povrede ga uvek malo zeznu. Roger Federer je trenutno najbolji na ATP-Touru ali nesto meni nije simpa! Wink

Kod zenske sam od malena pratio Monicu Seles, Gabrielu Sabatini i Mary Pierce (koju i danas jos volim da gledam). Pre sam mislio da zenski tenis nije bas zanimljiv, ali sa godinama sam se uverio da moze cak uzbudljiv da bude, pogotovo kad je Steffi Graf igrala protiv Arantxu Snchez ili Martinu Narvatilovu. To su bile igre na najvecem nivou i uzivao sam gledajuci 2 kraljice belog sporta. Kad se pojavila Anna Kournikova je naravno njoj pripala moja paznja (priznajem bar da je zbog izgleda) Embarassed i skoro nijednu igru nisam propustio. Da je vise trenirala i da nije imala toliko povredu, bi sigurno vise uspeha imala. Onda su se pojavile Williams-sestre i pokrenule su novi stil. Bilo je potrebno da se jako udara da prezivis. Sad volim da pratim igre od Marije Sharapove i nase Ane Ivanovic (nekad i Jelenu Jankovic).

Pre sam mnogo vise pratio, ne samo velike turnire, ali nekako sam izgubio interes za taj sport pa sad retko kad sednem pred TV da gledam sta se desava, sem ako su neke vazne igre.


Richard Krajicek



Stefan Edberg


Anna Kournikova



Maria Sharapova

 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sharapova,
to malo slatko stvorenje od prosle godine(izvinjavam se za mala, ona je moje godište), pobednica na Wimbldon-u prošle godine; ove godine me je razočarala.Mislim patike od zlata, MOLIM TE Crying or Very sad .Ona izgleda pati za zlatom. Sad

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Tenis.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  sledeća
Strana 1 od 46

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon