www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grupni sex...
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 3:47 am    Naslov poruke: Grupni sex... Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o tome?
Da vodite sex sa dva a mozda i vise muskaraca..
Dve ili vise devojaka...
i sta mislite da vodite sex sa jednim muskarcom i drugaricom:)
ili jednim drugom i nekom ribom...?
vecina muskaraca/devojaka o tome masta,a neki su to i probali...
mnogi imaju razlicito misljenje..
kako vi na to gledate..a mozda ima neka iskusna (..) Rolling Eyes
_________________


 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sam suvise sujetna za trojke-nikog ne volim da delim!!!
A za grupnjak sa bas mnogo njih-pravu orgiju...ne bih mogla nikako da se organizujem!!!
Nisam ti ja za te perverzije nikako!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gužvu ne volim, tu se mnogo zabušava,
a ja volim da se sve pošteno odradi!!!!

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas razmisljam kako izgleda grupnjak,koliko se uziva u njemu?
Posto sam dosta pervarzna ko zna mozda i probam grupnjak,ja,jos jedna devojka i momak...
Mada zvuci primaljivo i sa dva muskarca sto da ne :crazyeyes: :-k :biggrin:
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se naravno nebi bunio. Smile
Imao sam priliku da budem sa dve najbolje drugarice u isto vreme ali.....
Svaka je htela za sebe,nije htela da me u krevetu deli sa nekim.
Bio sam sa njih dve u isto vreme,izlazili smo zajedno,naravno ljubio se sa obe,spavao sa obe.
Razlog zashto vishe nisam ni sa jednom je bila nechija ljubomora ili ne znam ni ja shta.Uglavnom bila su to 2,5 ne zaboravna meseca u Novom Sadu. 8)
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe...slicna situacija ko i sa mario_84 samo sto je bilo nas cetvoro i sve se zavrsilo samo jednim zezanjem i tusiranjem. Licno nisam zeleo da sutradan lupam glavom o zid posto smo svi bili super drugari. I danas kada se sretnemo,smejemo se kakvi smo bili ludaci i sve je sasvim ok izmedju nas sto mi je posebno drago.
 
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih voleo sa dve devojke, istovremeno....Mislim da je to zelja svih muskaraca Laughing

-----------------------------
 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim da delim, jednostavno nisam ja za te loshe sexualne tripove.To je kad ti sve dosadi pa ajda se jashem sa vishe njih :puppydogeyes: :dead:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAravno da veceina muskaraca sanje da spava sa dve ili vise riba Very Happy. Ja pbi probo sa dve ili vise riba cim bi mi se ukazala prilika ali da delim sa nekim garijem nikada!!!! Samo ja i dve ili vise riba nijedna druga varijanta nedolazi u obzir.

Devojkama je sigurno dolje sa dva muskarca bar ja tako milim ali neznma koji bi muskarac delio ribu sa jos jednim likom. Ja nebi Very Happy
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mada zvuci primaljivo i sa dva muskarca sto da ne


mogu i ja da zamislim grupni ali pre sa jos jednom zenskom nego sa muskarcem.
 
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi smo, a u ljudskoj prirodi je radoznalost. Zato sve treba probati... Laughing

Citat:
ali pre sa jos jednom zenskom nego sa muskarcem

I ja bih se drzao kombinacije devojka devojka muskarac...Nekako mi se cini da je ta kombinacija isprobana...Dva muskarca na istoj teritoriji se slabo snalaze :turn-l:

---------------------------------------
 
RadovanIII
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 07 Jun 2003
Poruke: 11
Mesto: tamna strana meseca

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[-X
odmah da kazem da neracunate na mene...
em sam mator, em sam ruzan, ali sto je najgore zaljubljen sam do usiju te prevara na bilo koji nacin za sada tj prvih dva tri meseca nedolazi uopste u obzir....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Grupni sex... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon