www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grupni sex...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
delije kosovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 28
Mesto: Kos. Mitrovica/Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno nisam za grupnjak.


_________________
Kosovo je srce Srbije!
 
to je to
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 776
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam ljude koji nisu smeli da se skinu na grupnjaku a hvalili se kao velliki jeb*ci.
 
mr_illern
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

Sta je lose stim? Ako volis to, sto nebi to radio onda?
Ja sam probao sa dve devojke, i jednom sa jednu ribu i ortaka.
 
dadob72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 6:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne,samo mali problem su zene/djevojke uvijek nesto ljubomorne, trenutno moja zena i ja imamo vezu sa njenom koleginicom sa posla ja se ne bunim
 
mali_mile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 8:16 am    Naslov poruke: za Na vrh strane Na dno strane

ja sam za, samo je čini mi se malo problem to provesti u djelo..........

a da bi valjalo probati, valjalo bi.................

I koju god žensku sam do sada sreo, nijedna nije bila za...............
 
bnmb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam to nekoliko puta i nije lose...ima samo jedno zlatno pravilo za muskarce: drzite guza uza zid!!!... Wink
 
pelebgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 128

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prava star kad dodjes do toga da si sve prodao sto se tice sexa 1 na 1.
Probao sam i bilo je odlicno i preporucio bih to svima da probaju.Ja sam probao u varijanti dva muskarca i jedna riba i svima je bilo extra pa sada to radimo cesce(dok i to ne dosadi)
 
bitanga7princ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi vi koliko vidim svi bi probali,al nitko nije.. pa ajde već jednom...
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sma "sebična" - ne dam nikog onog s kim sam, a s nikim s edrugim osim sa dečkom ne bih niti sexala, tako da... uostalom, kad se sexam, volim se posvetit svakom detalju sexa, i volim da dečko isto učini s amnom... ovaj treći/treća bi bio stvarno višak Rolling Eyes
 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm nisam jos probao ali mogao bih, sto da ne ali samo ako su tu 2 cure pored mene, ne volim konkurenciju!!!
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e da, to mi isto nije jasno - kako vi to dečki očekujete da ženska pristane spavat sa vama i još jedno ženskom, a ne date "nam" da se mi "zguštamo" sa 2 frajera? to mi s ene čini poštenim...
mada velim, ja nisam za grupnjak uopće... al me ovo zanima... Question
 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ces, mi smo JACI pol...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Grupni sex... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 4 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon