www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izrael-drzava u kojoj zivim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Sve je to ok. Ali... zasto Izrael od tolikih zemalja na ovom svetu?

Ja mislim da je to zadnja drzava u kojoj bi otisao da zivim.


Pa vidis, nekad covek nema izbora u zivotu, iako uvek kazemo da postoji izbor. Nije uvek tako. Wink



_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema izbora, morala si bas u Izrael.... hehehhe jeste... Wink

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
nema izbora, morala si bas u Izrael.... hehehhe jeste... Wink


Cekaj malo, znas li ti ista o mom zivotu? Znas li ti mene? Jel se poznajemo odnekud kad mi se tako obracas? Ne razumem cemu takav komentar?! Da sam imala izbor sa 18 godina da biram gde cu da odem, sigurno nebi izabrala bas ovu drzavu, kao prvo klima mi ne odgovara, dalje necu... Smile Zamolicu te da se suzdrzih komentara takvog tipa, ne poznajes me i ne mozes na takav nacin da mi se obracas ili me osudjues za bilo sta.

_________________
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slike su prelijepe,ostala sam bez rijeci Confused
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma interesantan grad,pogotovo vjerski orjentiran..
volio bi otici jednom tamo..

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izrael je prelijep,nazalost za sve nas nedostupan.Hvala na divnim slikama kojima si nas proveo kroz ovu zemlju.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeee Sanjice,pa ja tek sad vidim ove slike.Mogu slobodno da kazem da zivis u raju...kako je tamo super....oduvek su me privlacila takva mesta,koja imaju toliko toga u sebi.Blago tebi... Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam ja kumo formalno pozvana, a ovo sto vidim je fenomenalno eto mene kod tebe najozbiljnije cim mi bude odmor pa makar 7 dana da me provedes malo :redlips: (tj po dogovoru dolazimo Kiki i ja zajedno...e sad ko ce od nas 3 kad se spojimo da prezivi ne znam...beware Izrael, we're coming Exclamation Exclamation Exclamation :lolj: )

_________________
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene lichno vishe "pali" kipar..shto ne znachi da imam neshto protiv jevrejske drzave..tamo znam jednu jako finu, crvenu, zaljubljenu, devojchicu Wink

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
srbijadolondona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 36
Mesto: London

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:12 am    Naslov poruke: tel aviv Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam,tamo nema nikakvog straha ni terorista!!!?????

_________________
A vi , kako te?
 
kresoo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: PA FINO JE.. Na vrh strane Na dno strane

Fino je tambar po slikama. . Ali sto se tice bezbjednosti kako je za zivjeti?
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slike su super!
Odusevila si me!
Svaka cast!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Izrael-drzava u kojoj zivim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon