www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kocka je bacena!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2004 1:37 am    Naslov poruke: kocka je bacena!!! Na vrh strane Na dno strane

da li se kockate???

da li idete u kockarnicu ili vise volite kladionicu???

sta mislite o svemu tome???


 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 16, 2004 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lolemo to ali se uzdrzavamo malo vise,za sada pristajem da budem samo donosilac srece Laughing
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 16, 2004 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad.. desi se po nekad da nas troje-cetvoro zasednemo i bacimo koju partiju ili tablica, remija pa ponekad i pokera.... al to je sve sica, po evro igra itako to.....
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 17, 2004 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da budem iskrena i da kazem da do sada nisam probala kocakanje iako..ako je za verovati astrolozima svuda pise da su Zene Strelci rodjene za kocku 8O !
Ko zna mozda nekad i probam,mada... Confused
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 17, 2004 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora da je i Lepa Lukic strelac Very Happy Very Happy Very Happy
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 17, 2004 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hhahahahaahahahahahah gde se nje seti Laughing Laughing Laughing
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 17, 2004 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam pojma, ali uvek kad se pomene negde zena i kocka ja se setim nje Very Happy

Neznam zasto Rolling Eyes Very Happy
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 17, 2004 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blago ge se zenama sto su strelci ........
ja sam isto strelac ali sreceeeeeeeeeeeeeee namam nikako u igri.....

_________________
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 18, 2004 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuu...gadan porok prava kocka.Kockao sam se ranije,i jedva se skinuo.Problem je bio taj sto ma koliko gubio uvek sam se nadao da cu sutradan povratiti sve.Naprotiv desavalo se da izgubim i tada.

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 19, 2004 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgori slucaj je doziveo moj komsija pre desetak godina.....

Seo sa par poznatih i jednim sto ga nije znao bas nesto ali je cuo za njega jer je taj profesionalni kockar iz Ofenbaha, deo Frankfurta.
Bilo ih je petoro sestoro.
kockalo se na veliko... celu noc....
komsija nosio, ostali tapirani ispali, nisu imali vise sa cim da igraju i tako se desilo da su ostali samo komsija i taj profesionalac....

Igra se poker, klasika.
Dele se karte.
Komsija dobija RUCNI POKER bubova sa kecom.....
Baca keca kupuje kralja.

Iz kombinacije ispadaju poker kraljeva i poker keceva.... ODLICNO.

Tip preko puta kupuje 3 (TRI !!!) karte.

Krece nabadjanje kao u filmu... skupilo se 7-8 hiljada maraka u potu.....

Karte se otkrivaju..........

i...............

lik preko puta vadi poker DAMI !!!!!!!!!!!!!!!! 8O 8O 8O

Najgore u svemu tome, sto sam ja mislio da mu je lik "spakovao" karte... ali ta teorija ispada jer je moj komsija delio sam karte...................
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 22, 2004 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to se zove tragedija, "ubise" ga 4 dame, a sve sto je trebalo jeste da ode kod Lepe Lukic na ubrzani kurs....hahahahahahaha

ja u kladionicu idem godinama i milion puta mi se desilo da mi fali samo jedna stavka, ali nikada necu da zaboravim jedan mec lige sampiona u kosarci, pre par godina, dva minuta do kraja meni treba samo jedan jedini poen da da bilo koja od ekipa, igrali su Kinder i Efes, izvodila su se i bacanja i nekoliko suteva na kos, ali na kraju, kao sto voli da kaze jedan nas sporski komentator....I NISTA OD SVEGA TOGA!!!!

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 5:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....zalutah medj' sve ozbiljne kockare Shocked , a mlada i "nevina" Laughing ...premda, ako se jamb računa u kocku i sama sam do laktova ogrezla u porok Evil or Very Mad ...
...istina, tu-i-tamo bacim neku partiju karata Wink (adutske igre, tipa: Wist, Oh hell, Lore, Pref....ponekad Remi), ali su ulozi simbolični, tek jer nam je ispod časti da igramo "na suvo" Rolling Eyes ...
...nego, D-S-L mi čo'ek dao ideju Idea : nisam ni neuka ni nejaka u bilijaru i možda bi trebalo polako da naplaćujem svoju igru Embarassed , jer se obično i svodi na besplatno "držanje časova" 8) ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> kocka je bacena!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon