www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kocka je bacena!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam stalno bio u kladionici...Odigram tiket,uplatim poker,igram poker i chekam kladzu...Posle vidish da nema od toga leba i batalish,sad odem tako ponekad na slot i to odem iz zezanja,uplatim neki sicu ako to puknem ne igram vishe,ako dobijem o5 ne igram vishe Smile


_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
micky87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 28
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo da vam kazem, nikad u zivotu nisam igrao kladionicu. Ali na rulet sam prvi put otishao mozda par dana pre nove 2006 godine../ i do dans sam u minusi oko 350eur ! Mada i dobijao sam, i troshio...ali sjebah se, nisam ishao ima 15-ak dana...mozda odem sutra, prekosutra da proabam da povratim, ali ne znam...izgubitju o5...A kintu sam uzimao na opasnu foru, udjem, ulozim 2000 kinti, odigram 19-36, puknem, pukenm, dobijem dobijem...
 
Pittsburgh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 67
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igram kladionicu,ali sitne pare i rulet,ali i tu su u pitanju sitne pare.Sve u svemu na ruletu sam u plusu,kladjenje oko nule,tako da me ta zanimacija ne kosta nista(za sad).
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 37

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ne radim nista od toga. To je porez na budale!!
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim kocku, kockam, idem u kladionicu
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolim kocku nijednog tipa, ali sam za drustvene igre. Wink

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kockam se,niti planiram......veliki je to rizik,a i bzvz je........jednom dobijes,drugi put izgubis,pa si ponovo na nuli...
 
danger_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kladionica..dosta.
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu i tamo ostavim koju paru u kladionici. to ono usput nekad kad se ide iz trgovine al to je rijetkost da ja idem u tu trgovinu di je kladionica jer mi je daleko.
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1 x 2 1x x2

pa kladionica ponekad, bingo i svaki put kad guzis bez kabanice je kockanje

ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bash razmishljah kada sam bacio kartu ili stisnuo nekakav taster za pare ili...
Bejashe to 1993 godine u Valjevu - nekakva tombola. Od tada ne.
Prolazim gradom i gledam sve ove "prchvarnice" u koji ja polutama, tj. polusvetlost i sve one silne glave koje kao hipnotisani gledaju u one ekrane i vec mahanicki stiskaju nekakve dugmice. Istovremeno spremajuci/pegaljuci drugom rukom, veoma veshto, sledecu turu novcanica, cigaretu, zaista majstorski, prebacujuci iz jednog u drugi ugao usta. S druge strane chujem "Azana sishtim... macha, kos, batak" itd... chetvorica Turaka veoma "glasno igraju" Romeo, valjda pokushavajuci jedan drugog rechima da zaplashe. U sledecem trenzutku zachujem Grke kako jedan drugog "pozdravljaju" Ele re, malaga, ti kanis..? Naravno igraju Tavlis iliti Back Gamon...
Svi imaju nekakve chipove ispred sebe. Ne zna se koliko koji vredi dok se posle igre ne sastanu u josh mrachnije delu da se pokusuraju...

Hvala, necu tako da zhivim.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jbš život ako ti prođe bez nekog poroka...
Neko voli alkohol,neko gudru,neko se BiiiiP,a neko kocka.
Ima i onih koji imaju sve ove poroke...
Ja volim da odigram koji tiketić i to je to.Mada u zadnje vreme skroz slabo.
Kladionica,kao kladionica i nije nekakva kocka...
Karte su zaebane,ali i nekome promjene život za noć...
Igrao sam se i sa njima dok sam bio mlađi,ali ne u neku lovu veću...
Do 50 km ili tada dm...nekada izgubiš nekad dobiješ i to je to...
Ali ima nekog čara u tome.
Aparati su rika,nemožeš protiv aparata da igraš to mi je uvijek bilo jasno...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> kocka je bacena!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon