www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako vas muzika inspirise
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni stub tresti non-stop.


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA bez muzike ne mogu da zivim, stalno je slusam, i dok spavam i dok sam ucila, dok citam knjigu, ma bilo sta kad radim ja slusam mjuzu... cak i dok setam ulicom, taj deo mi je omiljeni... :dj: :dj2: :band: :326:
 
jolanda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvik slusam muziku osim kad moram nesto ucit di se moram konzentrirati, recimo matematiku kad ucim ne smeta mi ali sve ostalo ne moze.

inace mi nije problem zaspat s muzikom, gledat tv i slusat radio itd.
 
azizmpj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muziku slusam uvijek. ona mi daje inspiraciju za sve, da optimisticno gledam u buducnost. samo, neznam sta ce biti kad ostarim pa buducnosti nebude. tad ce valjda doci na red Bah, Mozzart..... Razz
 
Muta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 17
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcesce pevam uz muziku koju slusam , a najvise volim da zaspim uz muziku !!!
 
sweetmarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 16
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu sa muzikom sve da radim muzika mi znači sve u životu.Bez muzike čak ne mogau da zaspim.

_________________
MArko
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja ne mogu zamislit dan bez muzike,meni muzika stalno svira,moja linija se skoro uopce ne gasi,i kad jedem i kad ucim ,citam,spavam,ma sta god radim muzika mora svirat cak i kad se tusiram.nema nis bolje od onog osjecaja kad te probudi omiljena pjesma.i kad nisam u kuci mp3 player ide samnom Smile,muziku sam slusala cak i na faksu na predavanjima dok sam isla na njih;) ne znam sta bi da nema muzike,bas bi bio ruzan zivot i dosadan

_________________
 
~Silver~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 7:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^
Slazem se.
Totalni sam zavisnik , imam gomilu cdova koje stalno iznova slusam , nikako da mi dosadi... 8)

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz muziku uzivam a mogu i da radim . znaci nesmetami nikad Mr. Green
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: radim Na vrh strane Na dno strane

dok slusam muziku uglavnom nis ne radim nego se samo uzivim i bok!! ako sam ipak vani onda je to jos bolje jer onda s ekipom uzivam i to je onda to!!!
dok sam doma onda volim slusat jako glasno i to je pravi dozivljaj!!
 
Aco111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam stalno kad sam u mogucnosti da mogu. Samo nase.
 
EliteSecurity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušam muziku dok sam na internetu i kad sam u autu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> kako vas muzika inspirise Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon