www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako vas muzika inspirise
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
bambucha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 1
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 9:30 am    Naslov poruke: kako vas muzika inspirise Na vrh strane Na dno strane

i kada je najcesce slusate, kad ste raspolozeni ili kada ste u bedaku

 
Frances
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 11

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika je glavni dio mog zivota.Muzikom se bavim otkad znam za sebe. Mr. Green
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muzika me inspirira na koreografije....

slusam je kad cistim pa plesem dok raduckam po kuci...i slusam je kad moram zbog posla

laganice gotovo i ne slusam....samo veselo :158:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
senjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja slusam muziku '80, volim disco fazon,
i koliko vidim ta muzika se opet vraca jer su ljudi iz sveta muzike shvatili da je to ipak originalna muzika pa je svi redom obradjuju.

_________________
Nemanja
 
giorgiop
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 56

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika je tu da napravi atmosferu i definitivno mozete da radite razne stvari u muziku,jer ima toliko pravaca i zanrova u muzici da je jednostavno moguce uklopiti svaku situaciju i naci pravu muziku za ti pa cak i dok ucis ali i za spavanje...Ambient,chillout....
 
ivanvukcevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: carstvo muzike Na vrh strane Na dno strane

Muziku svakako mogu da slusam i dok spavam. Nerijetko sam se budio sa upaljenim radiom ili TV-om. I u najtezim trenucima, muzika mi je bila spas i zato se ne odvajam od svog iPod-a cak ni na predavanjima na faxu Smile
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onog dana kad u mojoj sobi prestane da radi muzika, to ce biti dan kada ja nestanem i swi me zaborawe!
Ne mogu bez nje...

_________________
Vujanic je zakon
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam muziku (samo ex-YU muziku) kad prevodilam iz englesku u rumunsku iezik. Dok ne razumem bas nesto iz sprsko-hrvatsko reci, imam muziku i ritam u noc i mogu da trudim od 12 do 5 u jutro.
Tako ex-YU muzika pomozi me da radim (otkako ne razumem mnogo s pesme Smile ).
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene muzika uvek inspirise....sta god da radim nikad mi ne smeta...
 
pacca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u studiju i kod kuce kad spavam
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je muzika inspiracija. slušam je kada radim, vozim, učim, čitam i ne mogu da zaspim bez muzike. Very Happy

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
dejmat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 93
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom pogledu, iz dana u dan sve vise i vise
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> kako vas muzika inspirise Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon