www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nightmare's muzicke zelje
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: nightmare's muzicke zelje Na vrh strane Na dno strane

Imam jednu zelju muzicku i ukoliko neko moze da mi pomogne bicu veoma srecan. Naime posle dugog trazenja, nisam uspeo da nadjem Snezanu Savic i staru stvar Tri poljupca hocu ja. Nemojte se preterano smarati ovim, ako ima ima.


_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.


Poslednja prepravka: Nightmare datum Sub Jun 25, 2005 11:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je postavljena u Muzicke zelje! Wink

_________________
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice ti si cudo. Hvala do neba.
Spasila si jedan (vise ne toliko) mladi zivot.
Very Happy
Stize ti jedan poljubac, samo se bojim da ne nakvasim kablove. Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hello!
Prvo mi treba jedna informacija. Poslednji album Halida Beslica je onaj na kojem se nalazi pesma Prvi Poljubac. E sad me smaraju i kazu da je izasao novi album Halida Beslica, a ja ga nigde video nisam. Evil or Very Mad
Dakle da li je izasao novi album ovog coveka ili ne i da li ga neko ima.
Unapred zahvalan i izvinjavam se za smaranje. Embarassed

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je taj novi albim ili kompilacija ili nesto uzivo(pre neki best off).Nema novijeg studijskog albuma od prvog poljupca,koliko ja znam!
Verovatno su ti rekli za best off koji je izdao music star Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam informaciju da je izasao novi album od Beslica,mozda su mislili na Muslimovica? Very Happy

_________________
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas na Beslica. No moguce da nisu u pravu. U svakom slucaju pozdrav i poljubac za djavolicu.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kad je izdat album Beslic i prijatelji,mozda je to to? Stvarno ne znam da ima novi album,ajde pitaj te koji su ti rekli,pa ako ga imaju daj i nama Mr. Green

_________________
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK. Ukoliko ima nesto da fali upisi mi ovde, imam preko 30000 naslova.
Al' uglavnom su narodnjaci.
Pozdrav jos jedared od vojvodjanske nocne more New Evil

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.


Poslednja prepravka: Nightmare datum Sub Apr 09, 2005 3:27 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Bar dan ljudi. Treba mi nesto od Jovana Perisica uzivo
Ako nesto moze vi posaljite.

Unapred zahvalan.
Vojvodjanska nocna mora

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta tacno?

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina pesma koju sam nasla je Uzivo Vukosavlje sa Bajom pesma je Pitao sam prolaznike ...

I stavila sam je u Muzicke zelje Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> nightmare's muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon