www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Vincijev Kod
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoguce da je to ovaj, jer se jos snima...,,


_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jebga onda ,mora da je to nesta divlje!Mozda radio neko neku kopiju filma,al fakat vidio sam i to na dvd-u pise Da vincijev kod,moram uzet to pogledat,jel ono tom hanks u glavnoj i Ian Mckellen,jean reno ?Ajd kad vidim to,javim vam Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poceo sam citati knjigu, drago mi je ako se snima i film

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
@Vampir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 94
Mesto: Beograd/Uzice/IN THE MIDDLE OF NOWHERE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amellie Poulain moja omiljena i glumica i lik i film,definitivno ce odgovarati za ovu ulogu. Za Toma i nisam bas tako siguran mada znajuci da glumi veoma dobro posluzice svrsi Smile Smile Smile

_________________
Bog Moze Da Ukine Djavola Samo Jednim Dekretom,
Ali Nece. Drzi Ga Iz Cisto Politickih Razloga!!!
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film bi trebao da bude dobar jer je i knjiga pisana kao scenario a zavrsetak knjige je kao u trilerima sto mi se i nije dopalo kod nje.
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kraguj199 je napisao/la sledeće:
Film bi trebao da bude dobar jer je i knjiga pisana kao scenario a zavrsetak knjige je kao u trilerima sto mi se i nije dopalo kod nje.


knjiga pisana kao scenario? Nije uopste. Ali ako film slici knjizi, bice dobar. Imaju Toma Hanksa, samo ne znam dali je on u glavnoj ulozi. To bi bilo cudno

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam da se pojavi!!!Ja sam cuo da ce biti extra!!

_________________
Alexandar
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hoho, to sto si video nije film nego dokumentarac ne temu knjige.Film se kao sto rece erdal82 upravo snima ili je sad vec i gotov samo nije jos izasao.Knjiga je odlicna, takodje sam ispratila i dokumentarac o istoj. Sad cekam film pa da sve to vizualizujem u glavi.... Vatikan je inace napravio opstu frku

_________________
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film ce se pojaviti u nasim bioskopima, cini mi se, u maju ove godine... jedva cekam!
 
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacnije premjera je zakazana za 18.Maj Film je odlicno uradjen gledala sam insert od nekih 10-15min,a i Den Braun stoji iza toga da bude snimljeno sve kako je i napisao u knjizi.
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je odlična!
Nadam se da će film biti dostojan bestelera po kome se snima!

P.S. Ko nije pročitao knjigu neka je pročita pre premijere jer moja iskustva kažu da retko koji film zna da prikaže knjigu po kojoj se snima vrodostojno
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Re: Da Vincijev kod-snima se Na vrh strane Na dno strane

Pametnica je napisao/la sledeće:
Pala je prva klapa snimanja filma po svetskom bestseleru Dena Brauna- DA VINČIJEV KOD! Premijera se očekuje u junu sledeće godine.

Glavni glumci:
Tom Hanks kao Robert Langdon
Audrey Taotou kao Sophie Neveu (Amelija Pulen)
Ian McKellen kao Ser Leigh Teabing (Gandalf)
Jean Reno kao Bezu Fache
Alfred Molina kao Bishop Aringarosa

Odlična glumačka ekipa... Mislim da će ovo biti veliki bioskopski hit, kao što je i knjiga bestseller...
Jedva čeka, biće to triler za osveženje...

Šta vi mislite o svemu ovome?

Jedan moj drug ima neki DVD koji se zove Tajna Da Vincijevog Koda.Sta je onda ovo ako taj film tek treba da se snima?

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Da Vincijev Kod Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon