www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Vincijev Kod
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je bleda kopija knjige sa dosta izmenjenih epizoda, ko zeli pravi uzitak neka ipak procita knjigu

 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njigu sam procitala pre vise od godinu dana, a film odgledala na beogradskoj premijeri....Knjiga super odradjena, mada je po mom ukusu mnogo ali mnogo bolja Andjeli & Demoni istog autora i mislim da se pre trebala ekraniyovati ta knjiga nego Da Vincijev kod. Sama radnja knjige, pa i filma, je jako interesanta i kontraverzna, pa nam je samim tim i zabavna. Slazem se da film, kaoi nknjigu, treba odgledati tj pogledati sa velikom dozom rezerve.

Ipak, ne mogu se porediti knjiga i film. Neuporedivo je bolja knjiga. OD gglumaca najbolje je, po meni naravno, odglumio Sajlas...ne znam ko ga glumi, al je bas potrefio ono sto je bilo potrebno...

U globalu, treba pogledati film, ali se necete bas, nesto specijalno, oduseviti!

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivan1234 je napisao/la sledeće:
film mi je predugacak a prica neubedljiva


TO se svima desilo koji su prije toga citali knjigu Very Happy Svi oni koji su samo gledali film je extra:D
 
Toxicboy87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 57
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je film totalni promasaj!!!
Audrie je super i ona mi je jedina svetla tacka u filmu, a tom hanks mi nikako nije za ulogu langdona...

Muzika losa, efekti slabi (a mogli su napraviti ludilo od filma), glima prosecna...

U sustini sam uzasno razocaran!
 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: film Na vrh strane Na dno strane

za preporuku ...
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je promasaj.mnogo para utroseno uzalud
 
marikris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok je film malo predug.
 
bajic_z
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 399
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Da vinci Na vrh strane Na dno strane

Uopste me nije odusevio prosecan film
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los jedino za one koji nisu prethodno citali knjigu.
 
JasminaSd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odusevila me je i knjiga i film koji je bukvalno radjen po svakoj recenici iz knjige, sto je redak slucaj!
U pocetku mi se nije svideo izbor glumaca, ali sam na kraju promenila misljenje.
Ono sto me je takodje odusevilo je muzika koja se odlicno uklopila uz film!
 
Zoii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo me smorio jer sam procitala knjigu pre.Nista posebno.

_________________
Smile
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U odnosu na knjigu je los. Kao triler nezavisno od knjige je dobro odradjen.
Tom Henks je fenomenalno odglumio, a Tatu je konacno izasla iz mora glupih uloga.
Film je super ako ga posmatrate samo kao film, a ako ste zagovornik teorija...... Rolling Eyes

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Da Vincijev Kod Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon