www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Vincijev Kod
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je dobar..ali knjiga je bolja..Smile
procitao sam ju i dosta se film razlikuje ali u sitnim dijelovima..
ali opet ok je Smile


 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, da su smestili sve detalje iz knjige, film bi ili trajao kao originalna verzija "Prohujalo sa vihorom" ili bi napravili mini seriju od 5-6 epizoda... A posto su hteli da zarade na filmu i naprave extra blockbuster, mislim da su izvukli maximum.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@rizmal...knjiga je uvek bolja verzija.nemoguce je ceo sadrzaj ekranizovati..previse je tu dijaloga, monologa, detalja koji se lakse napisu nego prebace na matricu...

film je sasvim ok i jeste veran knjizi.u kojoj meri, to sam vec objasnio..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je dobar zasluzio je toliku prasinu koja se digla oko njega,ali nisam sigurna da je verno konkurisao knjizi

_________________
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se film extra dopao. Prepun je zanimljivih detalja. Ja knjigu nisam procitao i gledajuci film kao film mogu uputiti samo pohvale. Naravno da citajuci knjigu covek sam napravi sliku u svojoj glavi, sto dva pa ni tri coveka ne mogu videti isto. Sto rece Budidobar, knjiga je prepuna detalja da bi sad sve moglo da se upakuje u jedan film. U svakom slucaju, film je i te kako vredan paznje i opravdano je podigao toliku prasinu oko sebe. Wink
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je skroz zanimljiv film,uzbudljivo je clo vrijeme i intrigantno

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Studenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je bolja, a i glumacka ekipa je mogla biti jaca za takav bestseler.

_________________
"...onda ju je ugledao u reci.Prisao joj je ne skidajuci pogled sa nje.Usta su im bila modra od ledene vode.Nagnuo se nad nju i nezno je poljubio.To im je bio PRVI POLJUBAC u zivotu..."
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa... knjigu nisam procitala, a film sam gledala davno ali mi je ostao u secanju. Nije los, ali naravno, mnogo bi bolje bilo da sam procitala knjigu. Rolling Eyes

_________________
xxx by enna
 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, razocaran sam malo, jer sam ocekivao vise po onome so sam cuo. hanks inace odlican kao i uvek.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam citao knjigu (u to vreme se snimao film) glavna uloga mi je izgledala idealno za Harisona Forda, mislim da bi on to mnogo bolje odradio. Sto se tice filma, kako rece OK_cura, izbacili su mnoge bitne detalje da bi celu radnju smestili u 2 i po sata, otprilike. Mislim da bi bilo bolje da su napravili 2 dela po 2 i po sata, ali bez izbacivanja vaznih detalja.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki dan sam gledala film--totalno bezveze. knjiga je mnogo interesantnija.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

losa kopija knjige" sveti gral sveta krv "ali nije los film ali nije u redu da bas sve pokupe iz originalne knjige

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Da Vincijev Kod Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon