www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa doktorica Veca dala specijalizaciju !!!!!!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Nasa doktorica Veca dala specijalizaciju !!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

E pa Vecko moj nisi me razocarala ...znala sam ja da ti to mozes.....nije te zaustavila ni bolest ...ni vremenska ogranicenost...nista...pokazala si opet da si SIMPLY THE BEST..... Wink
cestitam ti i puno te ljubnem moja bleso.....!!!!!







Congratulations graduate
for making it this far
You make us very proud
of the person you are

There's a bright future ahead
you can look forward to
Trust you'll take the right road
whatever you plan to do

Good wishes for a future
with lots of success
Want to wish you the best
for a future of happiness









_________________
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

E pa Veco - doktorico.

CESTITAM NA SPECIJALIZACIJI !!! 8) Razz 8)

Svaka ti cast. Sad kad si to polozila mozemo si i zezamo 8) Laughing 8)

Nego vidi ovako...da se taj gorki trud sad malo zasladi a i zalije. Ne znam sta ti se svidja pa ti sama odaberi (ovo tecno cemo zajednicki):

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doktorice, pridruzujem se cestitkama.... sve najbolje u toj karijeri, koju si, kako mi se cini, uspesno zapocela.... Nema stajanja, teraj napred!!

Cestitam, nije mala stvar!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast koleginice!!!
Želim ti sreću i uspeh u daljem radu! Very Happy
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da se i ja pridruzim cestitkama i da pozelim sve najbolje u daljem zivotnom radu i veoma veliki uspeh u svome poslu ...

sve najbolje doktorice nasa ....

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sve ovo što ste mi pripremili ovde
vredelo je onih živaca i treme tamo Mr. Green

Hvala vam svima koji ste bili tu da me slušate
proteklih dana, a naročito noći
kako bogoradam
kako kmečim
kako psujem
kako se bojim

i onda kako se radujem,
kako vičem kroz telefon "Gotovo"
položen specijalistički :greenjumpers:

Neka muzika krene
glasnooooo



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veco, znas da nisam ni najmanje sumnjao u tebe i da sam bio siguran da ces da polozis Wink

Zelim ti od srca sve sve najbolje u zivotu i u tvom daljem radu !!!

Malo sam ljubomoran sto sad vise ne moras da ucis a ja moram al nema veze Very Happy Very Happy Very Happy

Nadam se da cemo uskoro imati prilike da to zalijemo i bacimo nesto na rostilj Wink
Potrudicu se Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga dokveco...specijalisss sve cestitke uz najlepse zelje i sa puno ljubavi... Very Happy
i puno uspeha i srece i radosti i ljubavi u zivotu...i neka muzika krene glasno... Very Happy


Poslednja prepravka: LAV_62 on Ned Jul 03, 2005 11:02 pm; ukupno izmenjena 4 puta
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cestitke i ode mene!!!! svaka cast veco najveselija!!!!! =D> =D> =D> =D> =D> :hello1: :hello1: :hello1: :hello1:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast i sve najbolje. Zelim ti puno uspeha u daljem radu i puno srece u zivotu.

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo veco!
Evo nesto za sta volim da cestitam!

Sta si specijalizirala?

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuuu..bravo...pa ovde sve sami doktori, boga ti.. Very Happy .....znam da si dosta truda ulozila u ovo sve, ali sve se to isplati, bravo!!! Wink

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nasa doktorica Veca dala specijalizaciju !!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon