www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mrznja....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Anastasia78
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 1261
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ne umem da mrzim.. jer ako bi nekoga tolko mrzela, to za mene znaci da bi ta osoba bila vredna tome da ja razmisljam o njoj.. tako da osobe koje ne obozavam bas nesto posebno ili koje prema meni nisu bile fine.. ignorisem.. Ignoracija je najbolja kazna.. Wink


_________________
Anastasia
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja ne mrzim nokog....u mom zivotu postoje ljudi koje ne volim...a razlog je svakako taj ako me povrede u necemu... bas kao sto kaze majas

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrznja pa do sada me retko akda obuzeo taj osecaj mozda samo vise neka netrpeljivost ali mrznja retko

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
draganamj
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 571
Mesto: pogodi gde

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da mrznja i nije toliko opasna kao sto je zavist
 
deki1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 17

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi samo mrze kada i vole! nemozes nekoga mrzeti koga nisi volio on te ne tangira!
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anastasia78 je napisao/la sledeće:
ja mislim da ne umem da mrzim.. jer ako bi nekoga tolko mrzela, to za mene znaci da bi ta osoba bila vredna tome da ja razmisljam o njoj.. tako da osobe koje ne obozavam bas nesto posebno ili koje prema meni nisu bile fine.. ignorisem.. Ignoracija je najbolja kazna.. Wink


e tako nekako i ja...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ni ne znam, da li sam nekada mrzela! Nisam ni sigurna, kakav je to osecaj. Mislim da nikada nisam mrzela neku osobu. Imam osecaj netrpeljivosti prema nekim osobama, ali ne mrzim ih. Nemam nista protiv njih, ne zelim nikome na svetu zlo, pa ni njima, jednostavno ih ne volim u svojoj blizini i to im jasno stavljam do znanja!

_________________


 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja nikome dobra ne moze doneti... To je osecanje koje 'osakacuje' duhovno!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 3:59 am    Naslov poruke: Re: Mrznja.... Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Ljubomora? Nesposobnost biti bolji od drugog?

Mislim da su to pravi razlozi mržnje, mada, iz te nesposobnosti se rađa ljubomora prema nekom koja se kasnije pretvori u mržnju.

_________________
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Re: Mrznja.... Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
... sta je to? Zasto to covek oseca?? Sta je izvor toga? Zbog cega ljudi mrze?? Sta je to u nama sto nas tera na to? Ljubomora?


Možda je ljubomora. Ali postoje razne vrste ljubomore. Neke ljubomore su dobre tj. poitivne. Dok neke izluđuju i čine nas ogorčenima....hm....ljubomora....

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Boki13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 60
Mesto: Pozarevac/Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da jedan deo mrznje dolazi iz detinjstva dobijas li ljubavi od roditelje paznju, u kakvoj okolini zivis, u kakvoj okolini drustva si, mrznja je jedan deo zavidnosti jel neko nesto vise zna ili ima od drugog.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo koga mogli bi mrziti zar ne ali to nevodi ničemu,jer ako nekog mrzimo prvo što jeste sebe nevolimo dovoljno da bi si nudili nešto ljepo........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mrznja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon