www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mrznja....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mržnja proizilazi iz neupućenosti. Kad čovjek oblikuje svoj stav, onda nema potrebe mrziti. Dokle god je pod utjecajem javnog mnjenja, pod utjecajem tuđih misli, takve misli su mu vodilja i potpora njegovoj mržnji.

 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi mrze sve one koji su iznad njih,mi ljudi smo ljubomorni na sve sto je imalo bolje od nas... i onaj ko kaze da nikog ne mrzi sigurno laze ili se ne poznaje dovoljno,ili ne zna sta znaci rijec mrznja!
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim jednu osobu na svijetu,zasto?
Zato sto je takvo zlo najnjela meni i mojoj obitelji!
Mrznja ne mora biti radi ljubomore...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrziti znaci sebe izjedati.Bez obzira na sve sto si naveo kao uzroke mrznje mislim da je to individualno.Ljudi koji nisu sigurni u sebe skloni su da mrze.Ja ne mrzim nikoga.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja vodi patnji - nikada ne trebamo da mrzimo nekoga, nisu nam potrebne tako rushilachke emocije. A nastaje iz frustracije, sprechenosti, pa to kanalishemo na neku osobu, ili iz nekih iracionalnih razloga.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne mrzim nikog...
osim bivšeg momka koji me ostavio preko telefona!
ali...i to je sad prošlo!

mrzila sam ga jer ga nisam smijela više voljeti!
 
nicga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 8
Mesto: München

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je mrznja dio nas i da je potrebna dabi mogli cjeniti ljubav. niko nebi mogo cjeniti ljubav da nije nekad nekog mrzio.
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mrzim nikoga, ali ne volim lažove, lopove, prevarante, poltrone.
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osecanje mrznje, svakom od nas pojedinacno ne moze doneti nista pozitivno. Po meni to je stanje koje nas licno moze unistiti katastrofalno a osobi prema kojoj osecamo mrznju moze a i ne mora naneti bol i patnju. S toga, ja nisam za mrznju. Meni je lakse da oprostim i izbrisem iz secanja da je osoba koja mi je nanela zlo ikada bila u mom zivotu.
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja cini covjeka jakim ali samo u trenutku medjutim od mrznje covjek se raspada. Zato smatram da je novi zavjet dao najbolji recept za dug zivot a to je da se nizasta ne nerviramo i da volimo svoje neprijatelje.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno mi stvari mrzimo tj. kazemo da mrzimo, ali ustvari mi bukvalno ne mrzimo, mozda nam se ne svidja, mozda ne volimo, ali tesko da neko to stvarno iz dna duse mrzi. Ima slucajeva.

Sto bi deda Miloje rekao:'Bog nam je podario zivot, a djavo je tu da nas z@j38e'. Sto na kraju i jeste tako.

Edit by Jugovic:
Lelele Makro, zar ovo od tebe da citam? Shocked
Izvini, ali preterao si malo, ovo sam ti obrisao.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nesto sto je duboko skriveno u nama, a oslobadja se iz razlicitih pobuda!.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mrznja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon