www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mrznja....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Re: Mrznja.... Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
... sta je to? Zasto to covek oseca?? Sta je izvor toga? Zbog cega ljudi mrze?? Sta je to u nama sto nas tera na to? Ljubomora? Nesposobnost biti bolji od drugog?

Hajd da cujem od Vas sta je razlog mrznje.... Exclamation


Ovo ti je dobra tema. Ne mogu da odgovorim na to pitanje jer moze se rec da je veoma tesko. Kod nas su "mrznja" i "ljubomora" naveliko u upotrebu. Za "ljubomoru" jedino mogu da recem da je bolest. ne vidim zasto bi bili ljubomorni ako neko ima nesto vise od nas. Bolji auto, vecu kocu, ljepsu zenu. Fala Bogu treba mu pozeljet jos vise da ima. Sto se "mrznje" tice vecina mrzi nekog a nemaju blage veze ni zasto ih mrze. samo eto mrze ih jer nisu ka oni.


 
mrvkayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzi najcesce onaj koji nema bas puno razloga za to, ljubomora ili zavist su prvi pokretaci mrznje. Ponekad je ona opravdana ali je treba pobediti tako sto ce se predmet/osoba mrznje ignorisati totalno.

_________________
Vlada
 
goblen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Filozofija Na vrh strane Na dno strane

Trenutno nikoga ne mrzim, samo postoje ljudi koji mi baš nisu dragi.
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrziti strasno mozes samo osobu koju si nesebicno volio.
Tesko je mrziti nekoga do koga ti nikada nije bilo stalo i za koga se nikada nisi zrtvovao.

Mrznja proistice od neuzvracenog.
Razara i truje svaku celiju naseg tijela.
Svi znamo da je za nas i nase zdravlje bolje da ne mrzimo.
Da nasi hormoni ne luce otrove ali to je cesto jace od nas.

Mrznja najvise pogadja nas.
Jer, bas briga tu osobu sta ti to osjecas.
 
jeKiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzeti mozes samo voljenu osobu koja te duboko povredi!! ... iz iskustva znam
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi mogli da nikog nevolimo,tada nas nebi niko ni mogao povríjedit niti bi postojala mrznja.Nemozemo biti da nikog nevolimo niti da mrzimo.
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemamo potrebe da bilo koga mrzimo.
postoji onaj gore sto deli pravdu i vraca sve milo za drago
 
Medena-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 6
Mesto: Deutschland

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno kod mene ne postoji MRZNJA taj Very Happy nemogu da mrzim nikoga bez obzira sta da mi uradi ta osoba, moze mi biti samo odvratan a ono da mrzim NE-jer rijec MRZNJA za mene znaci da mrzis da bi ga mogao ubiti Sad
 
dopud
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 95

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi neko, a u vezi bilo cega, stane na put, pa ometa moju putanju, a bez razloga, bez ikakve potrebe, sem da bi ometao tu putanju, e onda zaista - mrzim! Al ne mrzim ja to sada u onom smislu da me ta mrznja, da se tako izrazim, izjeda. No, mrzim u onom smislu da kazem sebi: "pa nece zivot valjda biti surov prema meni toliko, e da mi ne da priliku da mu uzvratim stostruko!"

Kada vidim kako je neko, bilo ko, potrcao, bilo gdje, nikada mu necu podbaciti nogu, e da bi ga zaustavio u toj trci. Cak cu se skloniti u stranu da bi njegova trka bila neometana, pa taman to iziskivalo i moj licni napor ili gubitak. Zato, kada ja trcim, pa mi neko podbaci nogu, a bez ikakvog razloga, sem da bi me vidio na podu, e onda zaista mrzim. I ta mrznja djeluje ko - red bul! daje ti snagu!

Eto, iskreno: doce maca na vratanca! nije valjda da nece! 8)
 
filipinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 13
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se mrznja javlja kod coveka koji ne moze da uveri drugu osobu u ono sto on misli. a zasto bi morao da uveri. mislim da je to i sebicno. zato i mislim da treba biti milostiv, prastati i ziveti u slozi

_________________
Pomaze Bog
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja je suprotnost od ljubavi. po nekima su ove dvije stvari usko vezane jedna za drugu. ne znam sta da kazem. ima i ona rijec na engleskom love-hate relationship.
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja je po meni nesto najgore na svijetu jer mrznja sve potice,rat,tucnjavu sve...treba se samo voliti i provoditi u zivotu bez mrznje!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mrznja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon