www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mrznja....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
princeca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 46

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja nisam neko ko moze da mrzi nekog bez razloga,ima par ljudi koje mrzi ali daleko od toga da ja njima zelim nesti lose.Mrzim ljudi koji se pravi da su ti prijatelji par godina a na kraju ustanovis dasi im trebao samo u nekim situacijama da bi mogli da se izvuku na tebe i iskoriste se.Ovo sam napisala zbog moje bivse najbolje drugarice Pozz

 
danja2502
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja je normalno osecanje, kao i svako drugo, samo teba paziti kako se usmerava i kontrolise da ne dodje do neprijatnih situacija.

Ne verujem da postoji osoba koja nekoga nije mrzela, pogotovo kada smo povredjeni. Kada se to desi prvo ide period besa i mrznje, zatim tuge i na kraju, pre ili kasnije, prodje.

_________________
always in love
 
stojmen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi ne vredi nikoga mrzeti. Mrzis danas nekoga a posle par godina ce te biti sramota sto si mrzeo coveka.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pojam mrznje mi je totalno nepoznat...
Ali mislim da ljudi ne kazu bezveze da je tanka linija izmedju ljubavi i mrznje...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danja2502 je napisao/la sledeće:
Mrznja je normalno osecanje, kao i svako drugo, samo teba paziti kako se usmerava i kontrolise da ne dodje do neprijatnih situacija.

Ne verujem da postoji osoba koja nekoga nije mrzela, pogotovo kada smo povredjeni. Kada se to desi prvo ide period besa i mrznje, zatim tuge i na kraju, pre ili kasnije, prodje.


u potpunosti se slažem
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 7:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jel mogu ja da vam kazem ?

ko ne zna da mrzi taj ne zna ni da voli ! ( pa makar to bilo samo u trenutku ) Exclamation

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja proizilazi iz besa ili revolta ( otpora ) prema nekome ili necemu. To je samo jos jedno covekovo iracionalno uverenje da neko nije imao prava ili nije "smeo" nesto da uradi/kaze, tj. da se ponasa na odredjen nacin...

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
a jel mogu ja da vam kazem ?

ko ne zna da mrzi taj ne zna ni da voli ! ( pa makar to bilo samo u trenutku ) Exclamation


a ja bih rekla: ko zna da mrzi - taj ne zna da se izbori sa svojim iracionalnim uverenjima. Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisma naucena da mrzim niti ikog mrzim postoje ljudi koji su mi vise biti i oni drugi
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kakvo je to osecanje,jer ja to ne umem.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrznja...nije krscanski ali je ljudski
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam nikoga mrzela,a mislim kakva sam osoba niti cu ikada da mrzim.... Ali mislim da ljudi mrze jer su manje sposobni od drugih... prvo se javlja ljubomora, zatim dolazi mrznja.... Rolling Eyes

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mrznja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon