www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mrznja....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu bas reci da nekoga mrzim,jednostavno osoba mi nije draga ili je ne volim.Ali jadno mi je mrziti nekoga jer je u necemu bolji bez obzira u cemu,a drugo je ako te osoba koju volis povrijedi,razocara i ubije u tebi sve nade i snove.

 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne umem da mrzim!!! Ali moze biti ljubomora jedan od razloga
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je jako ruzno osecati mrznju prema nekome,taj osecaj prvenstveno ubija onog koji mrzi...

A zasto se desava,pa najverovatnije zbog ljubomore,zavisti i kompleksa manje vrednosti..

U zivotu pretrpimo svakakav bol od strane drugih osoba,ali ne razumem sta neko treba da uradi nekom i kakav bol treba da mu nanese da bi taj neko mrzeo...

Iskreno ne verujem u pricu da moras nekoga prvo da volis da bi ga mrzeo....

_________________
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: e Na vrh strane Na dno strane

mrznju trba kontrolirati jer ona nikad nista dobri nije donela nikome.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja = veliko zlo!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja smatram da ako nekog mrzis mrzis ga zato sto je bolji od tebe i zelis da ga dostignes a to niej uvek bas najbolje zato netreba mrzeti nikoga

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mržnja predstavlja osječanje odbojnosti, netrpeljivosti, agresivnosti prema drugom
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim kad se prejedem... Mr. Green

Ali inace mislim da ja ne znam da mrzim nikoga...nikada se ne zna, ali za sada je tako.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mržnja je čovjekova nemoć,loš osjećaj,prirodni odgovor na svaku osobnu,duboku i nepravednu bol...može se dogoditi da mržnja podijeli našu dušu tako istovremeno i volimo i mrzimo tj. jedan dio osobe volimo a drugi mrzimo....mržnja tjera ljude jedne od drugih...između velike ljubavi i mržnje tanka je nit...Ništa se dobro neće izroditi iz mržnje prema nekoj osobi,a zasigurno će najviše nanijeti štete samoj osobi koja mrzi.

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakome od nas postoji ona mracna strana koju ili pokazemo ili se trudimo da sakrijemo od drugih. Mrznja kao mrznja ne moze da povredi nikoga fizicki ali svakako da duhovno moze. Mislim da ne mora da nastane samo zbog ljubomore vec i zbog necijeg loseg ophodjenja prema nama

_________________
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrznja je tu u nedostatku ljubavi prema necemu ili nekome. Mrznja je prirodna pojava (iako je ruzna).

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Vermerova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2011
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2011 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Теодул je napisao/la sledeće:
Mrznja je tu u nedostatku ljubavi prema necemu ili nekome. Mrznja je prirodna pojava (iako je ruzna).


Sve pojave u prirodi su prirodne, prirodno, je l'?

Mržnja je osećaj koga ne nosi svako u sebi. Onaj ko mrzi više strada od onoga ko je omražen.

_________________
Memento mori!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mrznja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon